2733
2734

بچه ها توروخدا بخونید نظر بدید دلم گرفته بخدا 🥺

من ۲۲ سالمه دانشجوعم چون تخمدان پلی کیستیک دارم بخاطر همین چاقم و زیاد اهل آرایش اینا نیستم . یعنی ساده هستم و چاق . 

امروز خواهر کوچیکم اردو داره به مامانم گفتم من با ماشین میرم دنبالش منو ببینه خوشحال میشه میگه وای آبجیم اومده دنبالم . مامانم برگشت گفت کسی ندونه فکر میکنه آبجی هم یه آبجی خوشگل و باکلاسه نمیدونن که آبجی اندازه گاوه و خیلی هم بی ریخت 

حرفای مامانم واقعا حالمو گرفت منم لباسامو پرت کردم تو کمدم گفتم باشه حالا که بیریخت و اندازه گاوم من نمیرم دنبالش . بعد برگشته میگه خیلی بی جنبه ای شوخی کردم باهات . منم گفتم از سنت خجالت بکش ۴۸ سالته بلد نیستی چجوری شوخی کنی 

ولی اگه شوخی هم باشه من دیگه واقعا طاقت توهینای مامانم ندارم بخدا که دلم خیلی میشکنه 

بهم حق میدید ناراحت شم دلم بشکنه یا چون مامانمه نباید ناراحت شم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلیییی بد گفته بهت ..من ب دخترم یه کلمه گفتم رنگ‌ روشن به پوستت نمیاد خیلی هم نرم و دوستانه گفتم یه قشقرقی بپا کرد آبروی منو تو در همسایه برد خداشاهده

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

پاشو یرتکونی ب خودت بده، رژیم بگیر لاغر شو

مامانت ک اینو میگ ببین غریبه چی میگ

بعضیا ذاتن تنهان جز خودشون هیچکسو ندارن

پس پاشو ب داد خودت برس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

چرا حرفش درست نبوده البته می‌دونی گاهی واقعا بعضیا از رو نادونی حرف میزنن یعنی انگار خودش متوجه نیست که چی میگه 

مامان منم اینطوریه خیلی نیشم میزنه به حدی که اصلا دلم نمی‌خواد نگاهش کنم در طول روز سعی میکنم با هم اصلا برخورد نداشته باشیم . 

بنظرم برو دنبال درمان فارغ از حرفهای مامانت در اطرافیانم چون دیدم دارم میگم به مرور کمر درد و پا درد ...

زیادم چاق نیستم بخدا ۷۴ کیلو هستم ولی باشه حتما به حرفات عمل میکنم 🌸❣️

اینم بهت بگم دوست منم اینطوری بود البته مامانش نه ولی دوستاش و زن داداشاش خیلی مسخرش میکردن اصلا اعتماد به نفس نذاشت ولی بعد ازدواجش وااااقعا خوب شده کلی هم اعتماد به نفس داره و خوشبخت هم شد