2733
2734
عنوان

مص چی دارم میجوشم به خودم

113 بازدید | 19 پست

آخ ک خاهر جان دلم ازین داره درد میکنم ک شوهرم قبلاً با یکی بوده و شکست عشقی خورده 

اونقدری بخاطر نبود اون ناراحتی کشیده بدبختی کشیده 

تنهایی و حال بدی کشیده استوریای جور وا جور گذاشته بوده 

ک الان ک من زنشم دو ساله باهمیم خدا سرشاهده انقددد برام نمرده و زنده نشده 

اصلا بهش نمیخوره ک همچین آدم احساسی بوده 

چیزی ک من ازش فهمیدم یه آدم مستقل و قوی ک جز خودش هیچ کس دیگ براش مهم نیس تو زندگیش 

خداییش تا الان ازش راضیم اما اینکه بهم دلبستگی نداره و وابستم نیس ابراز دلتنگی نمیکنه اذیت میشم 

ناراحتم ک انقددد. وابسته اون دختر بوده واینکه اسکرین شاتای دلتنگی و چمدونم من اگ برات خوب و ایده آل نبودم بازم دلم به بودنت خوش بود و به اندازه هر دوتامون دوست دارم و اثر انگشتت هیچ وقت از رو قلبم پاک نخواهد شدو همه جادارمت الا کنارمو  فلانو فلاننن 

البته این اسکرین شاتاش مال خیلی وقت پیش مصلا اون اوایل عقدمون بوده 

ولی من فک میکنم هنوز دوسش داره 

ومن هیچ وقت نمتونم درجه اون دختره رو تو قلبش داشته باشم .،

منم تو تقریبا تو موقعیت شما بودم

مدتها خیانت دیدم، تحت نظر روانپزشک بودم

با مشاور مشورت کردم، و بهم گفتن ک ب همسرت زمان بده تا بتونه گذشتش رو فراموش کنه، و اون شخص رو فراموش کنه.. 

الان سال ها ازون موضوع میگذره و خداروشکر ب ارامش رسیدیم

هرچند ک مطمئنم ک هیچوقت کسی نمیتونه کاملا عشق اولش رو فراموش کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو تقریبا تو موقعیت شما بودم مدتها خیانت دیدم، تحت نظر روانپزشک بودم با مشاور مشورت کردم، و به ...

خو من عشق اول همسرم بودم بهدش بهم خیانت کرد فهمیدم یکی دیگه رومیخاد😪

2731

چیکا کنم دلم میخواد گذشتشو بدونم 

یه دفه به روش آوردم خودشو زد به اون در جندله گری وانکار کرد بهش گفتم من همچیو می‌دونم ویکی بهم گفته آخه یه جوری وانمود میکنه ک انگار بچه پیغمبره انقد. لجم و درآورد با بی احساس گریشو با بی ذوقیش ک گفتم دیگ

بعد به خودش می‌پرید منم تازه مقصر دونسته بود ک واسه چی رفتم با غریبه حرف زدم 

ای بابا😕 الان باهم زندگی میکنین؟ 

اره متاسفانه

خیانتش درحده چت وتلفن بود.دست روقران گذاشت ک حتی دستشم بهش نخورده ودیگه تکرارنمیکنه .گریه وزاری که یه فرصت بهش بدم جبران میکنه 

منم مشاور گف دفعه اول خیانت رو‌ببخشید بخشیدم الان نزدیک‌دوسال میشه چیزی ندیدم ازش ولی بازم اعتمادی که‌اوایل داشتم روالان ندارم بهش

[QUOTE=339038422]اره متاسفانه خیانتش درحده چت وتلفن بود.دست روقران گذاشت ک حتی دستشم بهش نخورده ودیگه تکرارنمیکنه .گ ...[/QU

ی شیطنت لحظه ای و گذرا بوده انشاالله ک هیچوقت تکرار نمیشه

هرچند ک حق دارین نتونین کامل اعتماد کنید

شمااز کجا فهمیدی؟اصلا استوریاوچتای گذشته‌همسرتو‌چجوری پیداکردی؟؟

تو بایگانی های اینستاش تو گالریش تو چتاش با رفقاش ک براش فیلما غمگین فرستاده بودن اینم قلب شکسته گذاشته بود

تو بایگانی های اینستاش همه استوری های کال چن سال پیششم بود ک ساعت پنج صبح تو ماشین با آهنگ غمناک پایینش در مورد دلتنگیش نوشته بود

تو بایگانی های اینستاش تو گالریش تو چتاش با رفقاش ک براش فیلما غمگین فرستاده بودن اینم قلب شکسته گذا ...

منم دقیقا همینجوری پی ب خیانت همسرم بردم 

بعد فهمیدم خیلی جلودوستاش جوگیرشده بوده اون مدت 

دوستاش اکثرامجرد بودن وهمشون دوست دختر داشتن ،این اقاهم فیلش یادهندوستون افتاده بوده 

هرچندهمسرشماقبل شما این رفتارارو داشته شماهم بایدجلوش بیخیال باشی تابدتر یادش بندازی

خو من عشق اول همسرم بودم بهدش بهم خیانت کرد فهمیدم یکی دیگه رومیخاد😪

بمیرم برات 

ولی اونجوری ک استوریاشو چمدونم غماش میگه اون دختره اینو انداخته نه این اونو به قول گفته اسکرین شات شم اگه براش ایده عال نبود ولی به اندازه هردوتاشون دوسش داره بخشی از زندگیش بوده اثر انگشت شم پاک نمیشه از رو قلبش 

اووففف اصلا اینا از تو مغزم نمیره بیرون

بمیرم برات  ولی اونجوری ک استوریاشو چمدونم غماش میگه اون دختره اینو انداخته نه این اونو به قول ...

خدانکنه گلم 

ولی ببین اگه واقعا هنوزاون دختر خانوم از ذهنش نرفته بیرون چون عقدی بنظرم‌بیشتر فکر کن 

ولی اگه نه میدونی ک‌دوستون داره ،همش اونموقع رو توسرش نزن وبهش یاداوری نکن