2752
2734

امروز رفته بودم یه سالن زیبایی 

به خانم می‌گفت شوهرم میگه یا ب خودت می‌رسی یا میرم زن دوم میگیرم 

خانم سر و وضع معقولی داشت 

چرا باید یه مرد همچین حرفی بزنه؟به چه جراتی؟

چرا باید یه زن این حرف رو پیش دیگران ب راحتی بیان کنه؟

چرا اصلا یه خانم ب این علت ب خودش برسه؟

من خودم ب شخصه اگه کاری برای پوست و موی خودم کنم حس بهتری ب خودم دارم احساس ظرفیت و لطافت میکنم اما چرا باید بخاطر مردی اونم همچین مردی چنین کارهایی انجام بدن

واقعا ب کجا داریم میربم ما .....

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون شوهره خودش همه چی تمومه ؟ صد رحمت به شوهرای قدیم الایام همه جوره زنشون رو قبول داشتن عاشقشون هم بودن اون زمانا این همه تکنولوژی پیشرفته نبود که عمل زیبایی‌ هم نبود اتفاقا اون زمانا عشق و محبت بیشتر هم بودش

اِی نکبت بزنه به این دلِ عاشق من...(:🫠🖤

چی بگم والا 

من بودم اون مردو با هفت جدو ابادشو نابود میکردم 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

باید می‌گفته همینی که هست میخوای بخواه نمیخوای نخواه موقعی که امدی خواستگاری کور بودی که ندیدی 

نمیدونم چرا نظر این آقایون آنقدر مهمه خب بدرک که نمیخواد بره زن دیگه بگیره شما هم طلاق بگیر مگر شهر هرته که بخاطر اینکه شما باب سلیقش نیستی بهت بگه زن میگیرم مردک بیشعور

یه سری زنا..مردا رو هار کردن

مثه خواهر من...با همه جور سختی میسازه هیچ نمیگه..بعد شوهرش تو جمع بش میگه حرف نزن با این دهنت...خواهر منم سکوت میکنه دو دیقه بعد ب شوهرش میگه عزیزم چای بیارم برات

زندگیتون پر از عشق

بخاطر اینکه به قول شما احمق و نادون هست اون زنی که انقدر به طرف رو داده و پرو کرده طرفش فکر کرده بلانسبت چه خرری هست .چه زندگی سستی که بخاطر به خود رسیدن بخواد نابود بشه اینها باید دوست پسر و دختر میشدن نه ازدواج 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
چی بگم والا  من بودم اون مردو با هفت جدو ابادشو نابود میکردم

مامانم میگه میگفتی شوهرت گوه خورده با دهن باباش😂😂😂میگم من چیکار دارم آخه🤦😂

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
2706