2752
2734

یکماهی بود با هم آشنا شدیم همش برای ازدواج عجله داشت منم بهش میگفتم بیشتر آشنا بشیم یکی از آشناهای پسر عمم بود وهمش میگفت پسر عمت بفهمه نمیذاره نمیدونم چرا باید نذاره میگفت گذشته دختر مهمه  آینده پسر ولی خب من از کجا میفهمیدم خوب بود..دیروز با هم رفتیم بیرون از صبح تا عصر که مثلا آشنا بشیم کلی خوش گذشت بهمون گفت چه احساس خوبی کنارت  دارم چقدر دستمو بوسید تا عصر همه چی خوب بود شب رفت منو بلاک کرده پیام داده من از ازدواج پشیمون شدم تو خانوادت حساس پسر عمت اگه پدرت ازش سوال کنه از من بد میگه خلاصه از دیشب ی شوکی هستم همه چی خوب بود میگفت تو خیلی خوبی من اونقدر خوب نیستم ..حالم بده ...آخه مرگش چی بود

ریگی به کفشش بوده

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

گذشته اش خرابه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بذار بره به درک 

مرتیکه یه ریگی به کفشش بوده

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

گذشتش بد بوده 

پسر عمت هم اطلاع داشته 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

یه گندی قبلا زده می‌ترسه پسر عمت بر ملا کنه برای همین در اوج ترجیح داد خداحافظی کنه

دوست پسر خودمم هی میگف تو خیلی خوبی و من اونجوری ک فکر میکنی نیستم بعد چند وقت خیانتش رو شد...

اتفاقا خوشحال باش ک رفت