2733
2734

میزنم روی حساب جدید. بعد میاد نام کاربری بعد رمز. همشو درست میزنم اما ی حساب جدید و خالی برام میاد. چطوری توی یه اینستا دوتا اکانت نصب کنم. میشه؟ 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولش کن  میخوای کار دست خودت بدی

ن خودش مشکلی نداره. تو تایپک قبلم گفتم اینستا روی گوشیش نصب نمیشه میخاد با اکانت خودش با کوشی من وارد بشه. اما بلد نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
وای چقدر شکاکی

وقتی نمیدونی جریان چیه ور ور نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو یه اکانت جدید ساختی  اون زیر زده که حساب از قبل داری تو باید بزنی دارم بعد ایدی و رمز اون ش ...

نه ندیدم چنین چیزی🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ندیدم چنین چیزی🥺

عزیزم یه قسمت حساب جدیده یه قسمت حساب کنونی حساب کنکپنی رو بزن زیر صفحه زده حساب دیگری یا ثبت نام شما بزن حساب دیگری

بگو بهم بازنده چون نفسمو دادم بهت:)