2752
2734
عنوان

زنجانی ها و ترک ها بیاین

94 بازدید | 13 پست

سلام من چند روز دیگه عقدمه   بگین بعد مراسم عقد چیکارمیکنن؟ مهمون ها بعد عقد میرن خونشون یا میبرن شام ؟ همسرم میگه بعد عقد می‌بریم خونه خودمون میرقصیم شام میدیم

مامانم میگه نزار شام بدن گرونیه همسرم وضعش خوب نیس دلم نمیاد زیاد خرج کنه چیکارکنم؟؟

ازالان به فکر جیب شوهرت نباش...بزار خرج کنه

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما در حد شیرینی و میوه پذیرایی  میکنیم همراه با رقص ، ولی شام نه

من تو خانه عقد قراره بگیریم عقد رو اونجا شیرینی و میوه اینا میدن. بعدش میریم خونه داماد میرقصن.

ساعتشو میگی کی عقد رو بگیریم؟ 

اره درسته

من زنجانی نیستم رسمشون رو نمیدونم...ولی این قول رو بدم بهت

هرچقدر خودتو سر بدونی با توقع باشی دوست داشتنی تر وخوشبخت تری

البته نه بیشتر که لطمه بزنی به زندگیت...

مبارکه انشاالله خوشبخت بشی

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍

یک عدد زنجانی هستم 

اکثرا اینکار رو میکنن ولی باز منطقه به منطقه فرق داره 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
من تو خانه عقد قراره بگیریم عقد رو اونجا شیرینی و میوه اینا میدن. بعدش میریم خونه داماد میرقصن. ساع ...

معمولا مراسم عقدایی که من بودم ، عصر تو محضر میگرفتن بعد میرفتن خونه واسه بزن برقص ، ولی شما احتمالا شرابطتتون فرق میکنه ، ببینید چطوری اوکید همونو انجام بدین . خوشبخت بشبن الهی ❤️

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
بعد عقد میرن خونه پدر داماد درسته؟ ی سریا میگن خونه عروس میبرن  ولی همسم گفت خونه ما میریم

درسته 

رسم ماهم همینجوریه که میرن خونه طرف داماد 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
پس کلا رسم زنجانی ها همینه مرسیی

بله 

خواهش میکنم