2733
2734

همش منت گذاشتن شوهر به همسرش، طرد شدن از طرف نامزد، خیانت و رها کردن مرد،شکسته شدن دل زنا ،مردای بی رحم و بی مسئولیت، مردای پولکی ،مردای هوس باز ،چقدر مرد خوب کم شده ،خودمم با یکی از این نامردا بودم و جدا شدم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.

خب به نظرم آدم خوشبخت نینی سایت نمیاد 

یا حداقل کسی از خوشبختی هم بگه پربازدید نمیشه 

آدما می‌رن سراغ ترس هاشون 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

اینجا از مشکلات حرف میزنن 

و درد دل میکنن و راه حل میخان 

اینقدر همه چی بد هم نیست 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب به نظرم آدم خوشبخت نینی سایت نمیاد  یا حداقل کسی از خوشبختی هم بگه پربازدید نمیشه  آد ...

آره شایدم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
2731
اینجا از مشکلات حرف میزنن  و درد دل میکنن و راه حل میخان  اینقدر همه چی بد هم نیست&nb ...

امیدوارم

خب به نظرم آدم خوشبخت نینی سایت نمیاد  یا حداقل کسی از خوشبختی هم بگه پربازدید نمیشه  آد ...

اصلا از خوشبختی بگی قورتت میدن

یکی بگ من بعد ۹ سال هنوز با همسرم دارم عاشقانه زندگی میکنم بهش میگن رفتاراش مشکوکه داره خوب رفتار میکنن کثاقت ماریشو نفهمی😐😂

هرکس همون چیزی رو می بینه ک دنبالش میگرده اگر دنبال مرد خوب باشی تو جامعه فراوان دیده میشه

آفرین، موافقم باهات، من خوشبین بودم به ازدواجم کمی دیر شد ولی با مرد خوبی زندگی میکنم و خدا رو شاکرم 

جان و جهان من تویی   
اصلا از خوشبختی بگی قورتت میدن یکی بگ من بعد ۹ سال هنوز با همسرم دارم عاشقانه زندگی میکنم بهش می ...

از خوشبختی نباید گفت 

انقد انرژی منفی میدن تا زندگیت نابود بشه 

کلا اینجا فضای منفی و مسمومی داره 

نباید از خوشی بگید 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
امیدوارم

اگر تاپیک بزنی که با شوهرم خوشبختم و فلان 

نهایت 2 صفحه پیش بره 

چه برسه به پربازدید 

اگر بگی شوهرم کتکم زده 

یکمم پیاز داغشو زیاد کنی احتمال پر بازدیدی هست 🤷‍♀️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
اصلا از خوشبختی بگی قورتت میدن یکی بگ من بعد ۹ سال هنوز با همسرم دارم عاشقانه زندگی میکنم بهش می ...

نمیدونم،ولی خوب من تو نی نی سایت خیلی تاپیک های خیانت و دلشکستگی زنا رو دیدم

از خوشبختی نباید گفت  انقد انرژی منفی میدن تا زندگیت نابود بشه  کلا اینجا فضای منفی و مس ...

خیانت تو نی نی سایت خیلی زیاده

از خوشبختی نباید گفت  انقد انرژی منفی میدن تا زندگیت نابود بشه  کلا اینجا فضای منفی و مس ...

دقیقا

والا من خودم دارم تغییر جنسیت میدم و به عنوان کسی ک از بچگی مرد بوده و فقط جسم زن داشته با اینک از دخترا پیشنهاد هم داشتم با کسی نبودم تا حالا

تو همین ایرانم هستم تو همین جامعه 

مگ میشه مرد خوب نباشه

آفرین، موافقم باهات، من خوشبین بودم به ازدواجم کمی دیر شد ولی با مرد خوبی زندگی میکنم و خدا رو شاکرم ...

این حرفم همون قانون جذبه

وقتی انرژی خوب میفرستی به جهان هستی همونم دریافت میکنی

نمیدونم،ولی خوب من تو نی نی سایت خیلی تاپیک های خیانت و دلشکستگی زنا رو دیدم

چون اینجا مرکز همین چیز هاست دقیقا

مثلا تو فکر کن تو یک کشور ۱۰۰ میلیونی ۲ میلیون نفر خیانتکار باشن و همه ی جا جمع شن

اینطوری وقتی وارد اون محیط بشی فکر می‌کنی ی کشور خیانتکارن در حالی ک اونا بخش خیلی خیلی کوچیکی از یک کشور هستن