2752
2734

که انگار خیلی بدبخت و مفلسن؟؟؟ خوب ازدواج نکردی از زندگی ساقط نشدین که، شما اونایی که بالای ٣٠ سال و مجرد هستن رو هم نا امید می کنین، اکثرا هم تنبل و خونه هستن، فک نمی کنین بیشتر خودتون باعث این اوضاع شدین؟؟؟ 

الان دقیقا بالای ۲۰  ها رو گفتی یا پایینی ها؟

من با این تاپیک ها هیچوقت نا امید نمیشم چون وقتی زندگی نصف همین نینی سایتی ها رو دیدم 

گفتم حکمتی داره حداق آرامش 

دارم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنبل و بیکار؟ چرا دخترای مجرد عیبشون زود پیدا میشه؟ من تو فامیلمون متاهل داریم بالای سی سالشه اونم تنبل و بیکاره دیگه واقعیت اینه حالا یه شوهر پولدار کرده ولی واقعیت تغییر نمیده

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
نمیدونم من همچین تاپیکایی ندیدم ولی انگار شما همش همچین تاپیکایی رو شرکت میکنی، فکر نمیکنی خودت داری ...

نه الان دیدم یکم ترسیدم خودم چون منم سن اردواجم هست تازه دارم از یه رابطه سمی ۴ ساله میام بیرون ، اینارو میخونم دلم میخاد برگردم به مون رابطه سمی