2752
2734

که من دو هفته فرجه فیزیک داشتم و تا الان که فردا امتحانه نخوندم و الان ک نگاه جزوه کردم فهمیدم هیچی بلد نیستم و تازه امشبم میخوام برم مهمونی ؟؟؟🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

و الانم  میخوام برم با استرس باب اسفنجی ببینم ؟؟ 

🙂 و یه سریالم واس بعد باب اسعنجی معرفی کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آیندت درخشانه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خب عزیزم هرکس ی هدفی داره تو زندگیش

واضحا هدف تو،درس خوندن نیس

هیچ عیبی هم نداره قرار نیست مسیر زندگی همه،شبیه بهم باشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
خب عزیزم هرکس ی هدفی داره تو زندگیش واضحا هدف تو،درس خوندن نیس هیچ عیبی هم نداره قرار نیست مسیر زن ...

نه بابا دانشجوام یه فصله 

وولی نمد چراا اصلا نمیفهمم اون ایکس و وای داخل فیزیک از کجا میان تزم پیش هم این درسو افتادم 😔😂

1403/02/25 |
ممنون 😔😂  ولی جدی هیچی از درسش نمسفخممم تا سوال بعدو میبینم اصن نمیدونم اون ایکسو وای از کجا ...

به مسخره نگیر فیلم های آموزشی از اپارات ببین خیلی کمکت میکنه من یادمه ریاضی رو نمیفهمیدم به زور ۹میگرفتم ولی با کلیپای اپارات یک هفته ای خودمو رسوندم و با نمره ۱۸قبول شدم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام