2752
2734
عنوان

-منو‌دختر‌خالمم🤭😂

158 بازدید | 8 پست

خب خب

دختر خالم خونه خودشون اذیت میشد بخاطر پدر معتادش  و بارشو بست و اومد خونه ی من،خوششش اومدد😃✨

و میخایم با هم برای امتحانات بخونیممم

من نهایی هستم دوازدهم و دخترخالم هشتم

اومده بهم میگه برام برنامه ریزی کن،اخه دختررر من توی برنامه ریزی درسای خودم‌موندمم😭😂

چاره ای نداشتم و براش برنامه ریزی کردم،تا اینجاشو به ذهنم رسید اگر خوند فردا و پس فردا هم براش مینویسم

خب از اونجایی که دختر خاله بنده فهمیدم چن ماه پیش رفته تو رابطه و بنده هم جررشش دادم (مثلا نصیحت کردم)پلی شما همون جر دادن حساب کنید  خودش از رابطه اومد بیرون و کات کرد(دختر خوبیه)😁ولی برای محض احتیاط ما تعهد گرفتیم و که اگر تکرار شه دهنشو با جاده یکسان کنم🤭😂تصویر رفت اون بالای بالا،به دست خط و امضا توجه نکنید خواهشا🤦🏻‍♀️😂💔

قسمت خوبش به اینجا میرسههه🤌🏻✨ساعتای ۷ بریم پارچه بخریم و باهم لباس ست بدوزیممم😍😂گیلللیلیللییی 

و باز هم تصویر رفت اون بالا بالا😒عب نداره خونسردی خودمو حفظ میکنمممم

اره دیگههعه امیدوارم امتحانات خوب پیش بره🥲🤭

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بحث مشکل نداره نیست ک گلم خدایی نکرده یه آشنا ببینه اینکه گفتی پدرش هم اعتیاد داره گناه داره 😘

اها عزیزم

راس میگید🥲کاش خط میزدم

عزیزم ،انشالا براتون بهترین ها رقم بخوره،انشالله قبولیتون تو بهترین دانشگاه ها رسیدن به تمام آرزوهات ...

مرسی قشنگم♥️