2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چون به ثبات شخصیت می رسید

صاحب تجربه و شناخت هستید و از انتخاب های هیجانی اجتناب می کنید

تاثیر تفاوت ها بخصوص فرهنگی رو به دلیل برخورد با آدم های متفاوت راحت تر درک می کنید

هدف خودتون رو از زندگی پیدا کردید و در انتخاب این موضوع رو بیشتر مد نظر قرار می دید

شناختتون از آدم ها بیشتر و عمیق تر میشه

ول کن این مباحث رو ،هر وقت احساس کردی میتونی زندگی مشترک رو مدیریت کنی و طرف مقابلت تا خد زیادی به معیارت نزدیک هست ازدواج کن

مگرنه آدمیزاد تا وقت مرگ در حال تغییر عقیده و کسب تجربه جدید هست،اینطور که هیچ وقت به ثبات خاصی نمی رسه

شما سن ۲۰سالگی که بگذرونی با ۳۰سال و ۴۰سالگی متفاوت هست

هیچ دوره ای نیست که سلیقه ثابت بمونه

من خودم میدونم معیار های اصلیم چیه وهیچ کقت هم قرارنیست تغییر کنه  دانشجوها هستم  ولی بعضی ها نمیتونن دنبال معیار ها ی اصلی باشن باید تجربه شون زیاد باشه

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
ولی گذشته هرکس ارتباط مستقیم با آیندش داره

چه ربطی داره

چقدر بدم میاد یکی میاد به جای فکر کردن راجب حال و اینده دائم کنکاش میکنه ببینه گذشتت چی بوده بزنه تو سرت و لحضه حال و از دست میده و اینده ای هم ساخته نمیشه دیگه

هر ادمی تو گذشته یه سری ارتباطات و رابطه ها داشته مگر اینکه مشکل غریزی داشته باشه

با فهمیدن اینا چی بدست میارید آخه