2752
2734
عنوان

پسره بلاخره ازدواج کرد

269 بازدید | 12 پست

نمیدونم منو یادتونه یا نه با خواستگارم رفتیموحرف زدیم گفتش یه خانم مطلقه رو میخواد خانواده‌ش نمیزارم بعد گفت بیا سوری ازدواج کنیم بعد طلاق میگیریم تو پول بگیر از بابام منم میرم زنی که دوس دارم میگیرم .... حالا امروز خبر دار شدم هفته بعد عقدش با یه دختر دیگه هستش 

بد بخت به اون دختره که نمیدونه پسره چه نقشه ی شومی براش کشیده

واقعا انقدر گیر نباشید که بچتون بره یکی دیکه رو بدبخت کنه وقتی پسرتون یکی میخواد بزارین ازدواج کنه باهاش 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید همین پیشنهادو ب دختره هم داده اون قبول کرده

همین که رو اومده جلو و همه چی رو گفته،دمش گرم

امان از دست خانواده ها

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

من بودم قبول میکردم وام ازدواج هم نصف میکردیم مهریه هم میگرفتم 😂 تازه بچه دارم میشدم چون عاشق بچه ام 

جدی نگیرید شوخی میکنم رمان ده هشتادی ک نیست سوری ازدواج کنی عاشقت بشه😂

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
کاش به گوش دختره برسونی

نه بابا بعد همه چی پا من میبینه پسره خطرناک هستش مشکل برام درس میکنه 

بعد شاید خود دختره میدونه 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
من بودم قبول میکردم وام ازدواج هم نصف میکردیم مهریه هم میگرفتم 😂 تازه بچه دارم میشدم چون عاشق بچه ا ...

خیلی لاشی بود