2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاید یه سوال دخترونه دارم

216 بازدید | 32 پست

بچه ها هایمن دقیقا چجوریه؟

(عا از این کلمه استفاده کردم چون واقعا اصلا پرده ای نیس و صرفا غشای چین خوردس که داخل شدن چیزی باعث کشیده شدنش میشه گاهی هم این کشیدگی باعث خون ریزی میشه)

بگذریم…

اقا میخام از کاپ استفاده کنم هرچقد سعی میکنم بره داخل نمیره!چرا؟  

تا حالا رابطه نداشتم ولی خب الان مثلا اگه من بخوام رابطه ای داشته باشم چطور قراره انجام بشه وقتی خودم نمیتونم بیشتر از یه حدی فشار وارد کنم؟🤔میدونید انگار در حد یه بند انگشت میره بعد با یه دیوار برخورد میکنم ک هیچ راهی برا وارد شدن نیس و حتی خیلی هم سفت و استخونیه انگار😐

میشه نخندین واقعا عجیبه برام

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄

همون بقول خودت هایمنه ک بعد رابطه جنسی پاره میسه.

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

فعلا کاپ نذار تا بعدها

بقیشو از مامانت بپرس

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اگر هایمن داری کاپ نذار ب پردت اسیب میزنی

ببینید واقعا پرده ای وجود نداره

میدونم چیزی به اسم بکارت هست ولی پرده نیس که بگیم پاره میشه!حتی به کار بردن عبارت پاره شدن هم اشتباهه براش این حتی تو رفرنس های زبان اصلی نوشته شده!

ولی خب در جوابتون حالا اون موردش برام مهم نیس فقط میخام بدونم چرا نمیره

چون یهو دردت میگیره دلت نمیاد فشار بدی کار را به کاردان که بسپری ....نکن این کار رو خواهرم نکن فرهنگ جامعه ما با اروپاییا فرق داره

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
پاره شدن هایمن تو مجردی برات مهم نیس واقعا؟ 

نه

بحث باکره بودن خب فرق میکنه

ببخشید ولی یکی که از پشت هم رابطه داشته باشه هایمنش همچنان بدونه تغییر مونده ولی باکره نیس!

اونی هم که بخواد حرفمو باور نکنه معلومه عاشق نیس…

بزار وقتی شوهر کردی راهش باز شد از کاپ استفاده کن 

یا انقد فشار بده اگ برات مهم نیست یا خودت پاره میشی یا بقولا اون چیزی ک وجود نداره 😂😐🥲💔

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
2706