2752
2734

تاپیک جدیدشو دیدم

بهتربن پول؟ بهترین ماشین؟ بهترین خونه؟ بهترین طلا؟ متاسفم که یه سری ادما فقط دوس دارن پز بدن و بگن! 

ادم های با اصالت و پولدار واقعی هیچ وقت هیچ وقت پز هیچیشونو نمیدن 

کاش ادما به بلوغ فکری برسن که مهم ترین اصل زندگیه

امیدوارم هیچ وقت باعث دل شکستن کسی نشیم

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

حق

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

👌👌

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ
کدام تاپیک

تگ نکنین محیا خانم تاپیک جدیدش

بنده خدا پز النگو میده

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
هیچ وقت پز هیچی مو تو دنیای واقعی هم ندادم  مجازی پیش کش  آدمی که داشته باشه نیازی نداره ...

دقیقا من خانواده نامزدم یه عمو دارن بسیار ثروتمند

یعنی حدود ۱۰۰ میلیارد فقط ماشیناشونه ولی من تاحالا ندیدم این مرد پز بده فقر بفروشه و چیزی بگو

اصالت با هیچ پولی به دست نمیاد

تگ نکنین محیا خانم تاپیک جدیدش بنده خدا پز النگو میده

اها نخوندم کلا اونایی که داستان زندگی مینویسن نمیخونم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اها نخوندم کلا اونایی که داستان زندگی مینویسن نمیخونم 

بهتر فقط تاپیک اخرشو ببینی کافیه تا با شخصیتش اشنا شی

تگش کن بی زحمت من نمیدونم کیو میگین

پریازدید محیا خانم تاپیک اخرش

وارن بافت میگه وقتی یه آدم پولدار فقیر میشه سالها بوی پول رو میده ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا سال ها بوی عقده هاشو میده

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست