2752
2734

گفت فکت عقبه باید ژل بزنی بینی ات باید عمل بشه لباتم ژل بزنی دندوناتم ریزه باید کامپوزیت کنی.ب جز اینا موهام و ابروهامم خیلی کمه

فردا کسی بیاد خواستگاری شاید بپرسه عمل داری یا نه یا شاید نفهمه من این همه عمل کردم.یا عکسای قبل عملم رو ببینه یا بچه ام ب خودم بره 

شاید بگید چقد حسود سه تا خواهرم دارم همه از زیباییشون تعریف می کنن من نمی دونم نفرین کی بهم وارد شد خیلی ناراحتم.حتی یه بار خودکشی کردم سر این قضیه.میدونم الان میگید مگه چیه بزرگش نکن یا عمل کن مثل همه ولی فک کنید کل صورتم باید عمل بشه

خوشا آنان که در گهواره مردن 🖤 که بویی از غم دنیا نبردن

اینهمه بازیگر عملی با ازدواج خوب

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر هزینه داری عمل کن به این چیزا فکر نکن

بعدا طعنه ام میزنن

زنداداشم همیشه عکسای قبلا رو نشونم میده مثلا می شینم پیش هم عکسای قبلا رو میاره عصبانیم می کنه

خب که چی ؟ یعنی انقدر نظر شوهر مهمه ؟ واسه خودت زندگی کن اگه دوست داری عمل کن  وقتی ادم از یه ...

مهم نیست؟بالاخره قرار شریک زندگیت بشه

دقیقا اینا که گفتی منم همینجوریم فکمم مشکل داره باید ارتو بشه دندونام ریزه

ولی با یه عمل بینی آنقدر تغییر میکنی که نیازی به بقیه کارا نیست دکترا فکر میکنن همه باید بی نقص باشن 

هرچند اینا نقص نیست هرکدوم یه جور زیبایی طبیعیه  

یه دماغتون عمل کن ببین اط این رو به اون رو میشی

حس‌میکنم‌من‌اگه‌بخوام‌برم‌دنبال‌‌علاقم‌باید‌برم‌‌بخوابم

دماغ رو ک دیگه اکثرا عمل میکنن

فک هم عقب باشه قشنگ تره بی بی فیس نشون میده 

ابرو هم برو میکرو

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...
دقیقا اینا که گفتی منم همینجوریم فکمم مشکل داره باید ارتو بشه دندونام ریزه ولی با یه عمل بینی آنقدر ...

لبام خیلی باریکه خیلی 

ولش کن بدرک یکبار مثل خودش باهاش رفتار کن بشینه سرجاش

خیلی خوشگله.یه ته چهره ریزی از الناز شاکروست و هانده ارچل داره.قدشم خوبه بر عکس من

مشاوره زیبایی همینه ، من واقعا معمولی رو به زیبا هستم و چهره ی جالب و ساده دارم که حتی آرایش هم نمیکنم رفتم خال بردارم صصصصصصدددد تااا عیب گذاشت تا پول بگیره اینه که اعتماد به نفس دارم و زدم بیرون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مشاوره زیبایی همینه ، من واقعا معمولی رو به زیبا هستم و چهره ی جالب و ساده دارم که حتی آرایش هم نمیک ...

آخه من اینا رو از خواهرام دوستامم شنیدم.طعنه ام نزدن مثلا دلسوزی کردن