2752
2734

دکتر گفت چون ان تی خوب بوده انومالی آزمایش نیاز نداره ننوشته برام فقط سونو رو نوشته 

من به تشخیص یک پزشک اعتماد ندارم لطفاً نیاید بگید دکترت ننوشته پس نیاز نیست فلان  

می‌خوام ببینم پزشکا عموما توی این موارد اینطوری تشخیص میدن یا نه دکتر من نیاز ندیده فقط 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهتر من سر پسرم اصلا این چیزا نبود فقط یه ازمایش خون بود حتی سونو ان تی هم نمیفرستادن

الان هم غربال یک و دو دادم هم سلفری هم ان تی و انومالی

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر شما نیاز ندیده

عجب 🤔 پس شما با وجود اینکه ان تی اوکی بود آزمایش نوشت برات؟ چرا هر کدوم یه ساز میزنن واقعا 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
اووو چقد حساسی من کلا هیچکدوم غربالگریارو نرفتم  ن سونو ن آزمایش🙄

کاش منم نمی‌رفتم برام تو آزمایش ان تی ریسک متوسط سندروم داون زده نه تو خانوادمون سندروم داون داریم نه سنم زیاده دارم  از استرس میمیرم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
ان تی رو چند هفته میگیرن؟

دوازده هفته و یکی دوروزه دقیق تره البته از یازده تا چهارده هفتگی وقت هست برای آن تی

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
بهتر من سر پسرم اصلا این چیزا نبود فقط یه ازمایش خون بود حتی سونو ان تی هم نمیفرستادن الان هم غر ...

پس انومالی دوم آزمایش شو هم دادی ؟ نمی‌دونم از یه دکتر دیگه نسخه آزمایش هم بگیرم به نظرت ؟ گرفتاری اینه فردا مسافرم پیچیده شد یه کم 

کاش منم نمی‌رفتم برام تو آزمایش ان تی ریسک متوسط سندروم داون زده نه تو خانوادمون سندروم داون داریم ن ...

منم سر دوتا بچه هام انقد بم استرس دادن ک تا مرز سکته رفتم در آخرم هیچی نبود 

این دفعه گفتم نمیرم، هر چی میخواد بشه بزا بشه 

فقط بنده‌ی پولن این دکترا 

حتی دکترمم گفت طوری نیس نری

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس انومالی دوم آزمایش شو هم دادی ؟ نمی‌دونم از یه دکتر دیگه نسخه آزمایش هم بگیرم به نظرت ؟ گرفتاری ا ...

بله عزیزم یعنی یه ازمایش خون و سونو ان تی جوابش هم اوکی بود حتی ریسک متوسط هم نبود

باز گفت سلفری هم برو خیالت راحت باشه

اونم اوکی بود

باز گفت غربال ۲ هم برو حالا که همه رو رفتی و سونو انومالی هم نوشت

البته من بخاطر سنم پذیرفتم رفتم ولی اگه سنم زیر ۳۵ بود نمیرفتم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوازده هفته و یکی دوروزه دقیق تره البته از یازده تا چهارده هفتگی وقت هست برای آن تی

اها 

قبل 12 هفته ازمایشی دیگه نیست که انجام بدیم 

اخه من شش هفتم متخصص هم که نوبت زدم بهم وقت داده 16 خرداد