2733
2734
عنوان

عروسی یا سفر؟؟؟کدوم

116 بازدید | 25 پست

هم عروسی فامیل نزدیکه درجه یک هست .هم همسرم نوبت دکتر داره شهری با فاصله ۵ ساعت .هم با بچه اذیت میشم تو ماشین آروم نمیشینن هم ب شوهر م  اعتماد ندارم اگه من نرم با دوستش میرم که اصلا بهشون اعتماد ندارم. از طرفی تو سختی میفتم نمیدنمم چیکار کنم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

یک روز نیست سه روزه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اعتماد نداری؟ موردی دیدی؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2731

من شخصاعروسی رو ترجیح میدم قبلا بخاطر لذتش ولب الان به این خاطر که یاد گرفتم بخاطر شوهرازخوشبام نزنم

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
چرا اعتماد نداری؟ موردی دیدی؟ 

بله .ولی گفته تکرار نمیشه ولی استرس میگیرم دست خودم نیست

یعنی چی اعتماد ندارم؟

قبلا با دوستش ب همین شهر رفتن خدا میدونه چیکار کردن کجا رفتن ب حساب خانمی پول زدن .شهر خودمون هم مزاحم خانم‌ ها شدن

قبلا با دوستش ب همین شهر رفتن خدا میدونه چیکار کردن کجا رفتن ب حساب خانمی پول زدن .شهر خودمون هم مزا ...

شما نمیتونی بخاطرش از خودت بزنی 

بالاخره تنها که میشن باز 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
حتما با شوهرت برو سختیهارو هم تحمل کن 

من ۳ تا بچه دارم تا خانه مادرم رفتن هم کلی سختی میکشم. سفر هم بیشتر سختی ش مال منه

شما نمیتونی بخاطرش از خودت بزنی  بالاخره تنها که میشن باز

شهر ما کوچکه ولی اونجا بزرک راحتتره.قبلا اینجور نبودم الان استرس میگیرم حساس شدم وسواس فکری میگیرم

شما کلا در اشتباهی اعتماد ندارم چیه دیگه نمیدونم خودت صلاحتو بهتر میدونی

خب کاری کرده دیگه بهش اعتماد ندارم چیکار کنم .شما برات پیش نیومده اعتمادت از دست بدی نسبت ب کسی‌؟

چی بگم من راضیم پیاده برم اما شوهرم بادوستش که من خوشم نمیاد نره

منم بشدت ازش متنفرم .اگه بگم با کی میری هم سریع جبهه میگیره نمیدونم اگه با برادرش باشه مشکلی نیست