2733
2734

الان رفتم تاپیک مجردای بالای ۳۰ رو خوندم چقدر دلم واسه خودمون سوخت

همه مارو به چشم یه جنس میبینن که تا ۳۰ سالگی ارزش خریدن داریم ولی اگر ۳۰ رو رد کنیم حتی اگر همچنان زیبا،مهربون و تحصیل کرده و ... باشیم ولی جنس خوب محسوب نمیشیم و مشتری کم میشه

خیلی دلم شکست همش با خودم میگم یعنی ته این دنیا همین بود؟

که اگر تا سی سالگی ازدواج کردم تو این جامعه مورد قبولم ولی اگر نکردم جامعه باید مثل جنس مونده بهم نگاه کنه؟

من واقعا به این نتیجه رسیدم هرچقدرم تلاش کنیم این طرز فکر رو عوض کنیم هیچ فایده ای نداره

جو جامعه خیلی مهمه

حرف و کلمات واقعا تاثیر گذارن 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

این چه حرفیه دید جامعه به پسرا که بدتره فقط شغل و خونه و ماشین 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین دیروز یه آقایی کامت گذاشته بود میریم خواستگاری دختر دبیرستانی چون بالای ۲۰ سال خدا میدونه با چند نفر بودن پس بهتره با  دختر کم سن ازدواج کنیم( حتی اگه مرد بالای ۳۰ سال باشه و دختر ۱۵)

این حرفش خیلی زننده بود

انگار خودش مادر یا خواهر نداشت

انگار تمام زنا یکین 

ذهنت بعضیا بیش از حد ناقص و ضعیفه و درستم نمیشن 

چطور میخوای دید جامعه رو عوض کنی وقتی خودت این دید رو قبول داری از خودمون شروع کنیم دهن مردم میشه بازه تا حالا دیدی راجع به هر قضیه ایی نظری نداشته باشن حتی در مورد رختخواب هم نظر میدن دیگه تا آخرشو برو

به امید روزای بهتر❤
همین دیروز یه آقایی کامت گذاشته بود میریم خواستگاری دختر دبیرستانی چون بالای ۲۰ سال خدا میدونه با چن ...

اون آقا اطرافیانش همچین بودن بخاطر شرایطی که درش بوده این نظر رو داشته

به امید روزای بهتر❤
همین دیروز یه آقایی کامت گذاشته بود میریم خواستگاری دختر دبیرستانی چون بالای ۲۰ سال خدا میدونه با چن ...

دقيقا ، فكر ميكنن دخترِ دبيرستاني كمتر دوست پسر داشته و …. 

الان جديدا اينجوري شده 😐 با اختلاف سني زيااااد ازدواج ميكنن

این چه حرفیه دید جامعه به پسرا که بدتره فقط شغل و خونه و ماشین 

پسرا تا هرموقع که بخوان میتونن مجرد بمونن ۴۰ سالشونم بشه اخرش با یه ۲۰ ساله ازدواج میکنن

شغل و ماشین و کار هم همیشه براش وقت هست

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید