2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین حالم بده

604 بازدید | 72 پست

۴ ماه با یکی بودم خیلی دوسم داشت توجهش خیلی زیاد بود ولی شکاک و بدبین هرجا میرفتم باید لوکیشن میفرستادم خط به نام خودش بود حق بیرون رفتن نداشتم کم کم بددهن شد فحشای ناموسی خیلیییی بد بازم موندم ک درست بشه نشد تا چند روز پیش گفت نمیخام دیگ بمونم منم همون شب ناراحت بودم با دوستم درد دل کردم گفتم این دیونم کرده روانیه هرچیزی میگیره منتشو میذاره جمعه رفتیم برای قرار اخر پیامارو دید گفت منو خراب کردی به این بهونه تمومش کرد رفت و من دارم دق میکنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حتی همون قراره آخرم گوشیتو گشت!؟ داری واسه چی دق میکنی کسی ک حتی یه ذره بهت اعتماد نداشته کسی ک ا ...

من واقعا هیچ کاری نمیکردم همیشه گوشیمو میگشت انقد بداخلاق و بددهن بود سر کوچیک ترین چیزی بهم میگفت جن  ده 

من واقعا هیچ کاری نمیکردم همیشه گوشیمو میگشت انقد بداخلاق و بددهن بود سر کوچیک ترین چیزی بهم میگفت ج ...

بخدا اگ سر این خودتو ناراحت کنی میزنم نصفت میکنم😐

بروووو خداروشکر کننن

این ادم مریض بودهه

و رابطه باهاش فقط تو اسیب میدیدی

باید طرف مقابل ادم باشه

برات ارزش قائل باشه

بهت حس با ارزش بودن بده

این چییی بودهههه

عادت میکنم؟

بله گلم کم کم میفهمی که همچین ادمی ارزش نداره الکی خودتون وابسته اینجور عشق و عاشقی ها نکنید که اینطوری اذیت بشید 

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
بخدا اگ سر این خودتو ناراحت کنی میزنم نصفت میکنم😐 بروووو خداروشکر کننن این ادم مریض بودهه و رابط ...

درسته این ادم انقد بهم توهین میکرد از خودم بدم میومد واقعا اسیب دیدم روحی روانی انقد بهم تهمت میزد به خودم دیگ شک میکردم به مامانمم فحش ناموسی میداد😔😔😔💔💔

درسته این ادم انقد بهم توهین میکرد از خودم بدم میومد واقعا اسیب دیدم روحی روانی انقد بهم تهمت میزد ب ...

این ادم نیست گلم خوب شد که خودش رفت خدا خیلی دوست داشته سجده شکر به جابیار اینا را جدی میگم به خدا 

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
درسته این ادم انقد بهم توهین میکرد از خودم بدم میومد واقعا اسیب دیدم روحی روانی انقد بهم تهمت میزد ب ...

وایییی چرا پااارش نکردیییی

منم تجربه مشابه تو داشتم میفهمم چی میگیی

ولی اگ بعد چند وقت خواست برگرده اصلااا قبول نکن چون اون ادم عوض نمیشه

من اون تایمی ک با اون سگ بودم انقد عصبی و داغون بودمم

بعدش ک به هر بدبختی بود تمومش کردم

تو مگه واقعیت ها رو پیش دوستت نگفتی؟ 

همون شب باهام کات کرد فحش و توهین منم خیلی داغون بودم با دوستم دردل کردم و گفتم این روانیه همش تهمت میزنه توهین میکنه داغونم کرده اونم اینارو خوند گفت منو خراب کردی گفتم مگ روانی نیستی مگ توهین نمیکنی سر هرچیز الکی واقعا دیوونس

2706