2752
2734

یه پسر مجرد که خانواده خیلی با اصالت و سرشناسی داره خودش چیکاره باشه موقعیتش خوب محسوب میشه ؟الان نیاید بگید فقط پولدار  باشه منظورم وجه اجتماعی ِ خوبه مثلا مردایی ک ماشین سنگین دارن درآمدشون از پیشوا بیشتره ولی خب شان اجتماعی و نگاه مردم به پزشک کجا و راننده کجا 

از نظر من شرکت نفتی🥲🤤

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون قدیم بود 😅 الان کامیونداران اکثرا خونه های آنچنانی وشاسی سوارن💵💵

خب من که منکر پول سوم نشدم بععله پول دارن ولی تو جامعه وجه اجتماعیشون خیلی پایین 

منم باهات موافقم 

حسم میگه شوهرم شرکت نفتیه😂😂😂

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
خب من که منکر پول سوم نشدم بععله پول دارن ولی تو جامعه وجه اجتماعیشون خیلی پایین 

والا مارئیس انجمن شهرمونیم چندتا کامیون داریم وجه اجتماعیمونم خوبه💵💵

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋