2733
2739
عنوان

سردرد...

98 بازدید | 17 پست

من دیروز صبح وقتی پاشدم یه طرف طرف شدید دردمیکرد انگار مغزمو کسی بادستش گرفته بود و مشت میزد 

عصر شد 2 طرف اینجور

(از طرفی پریروز پریود شدم)

الانم که دارم تایپ میکنم یه طرف باز همون حالته

چه کنم بنظرتون؟

{امکان دکتر رفتن رو ندارم}

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

شیاف دیکلوفناک ۱۰۰

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیاف دیکلوفناک ۱۰۰

نداریم 

کسیم نیست داروخونه بره

مسکن استفاده میکردم بعدمیدیدم اثر نمیکنه نمیخوردم قبلا

پریودی چندشم میشه شیاف بزارم

2731
یه مسکن بخور مثل ژلوفن یا نوافن.احتمالا به خاطر پریودت هست منم گاهی سردرد میگیرم.

مسکن استامینوفن325میخورم و500هم گاها اثرنداره

مواقع پریودی کم سردرد میشدم نمیدونم الان چرا اینجوری شدم

سردردهای من اصلا با استامینوفن خوب نمیشه.

یکی حس میکنم بادستش فشارمیده مغزمو

من دیگه مواقع ناچاری که دارم میمیرم قرص میخورم

الان دارم تحمل میکنم 

قرص هم قرصای قدیم

با شیره انگور شربت درست کن بخور  جیگر  پسته  گزینه ی اخر شیاف دیکلوفناک یا پروفین& ...

شیاف چندشم میشه بزارم تواینجورمواقع

شربت شیره انگورچجوریه؟

میترسم چون گرمیه حساسیت بدم

شیاف چندشم میشه بزارم تواینجورمواقع شربت شیره انگورچجوریه؟ میترسم چون گرمیه حساسیت بدم

ساده نصف لیوان شیره انگور میریزی بقیش اب از اینکه  حساسیت داری نمیدونم خوب هست یا نه اما برای سردرد خیلی جواب من استفاده میکنم 

یه دستمال ببند به سرت و درازبکش دیگه مال پریودیه منم گاهی سردردای بد میگیرم وقت پریودی و اگه تونستی بخواب بهتر میشی

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
یه دستمال ببند به سرت و درازبکش دیگه مال پریودیه منم گاهی سردردای بد میگیرم وقت پریودی و اگه تونستی ...

دانشگاه باید برم 

تازخ ازخواب بیدارشدم

لعنت برپریودی

بادستمال درس نمیشه   

دانشگاه باید برم  تازخ ازخواب بیدارشدم لعنت برپریودی بادستمال درس نمیشه    

دیگه اگه آنقدر شدیده دردت که باید مسکن بخوری از همسایه ای کسی ژلوفن بگیر زود خوب میشی

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
ساده نصف لیوان شیره انگور میریزی بقیش اب از اینکه  حساسیت داری نمیدونم خوب هست یا نه اما برای س ...

سردردای پریودی یا کلا؟؟منکه فکر میکنم اینجوری شیره بخورم ترس میکنم بدتر سردرد میگیرم،🤔

سردردای پریودی یا کلا؟؟منکه فکر میکنم اینجوری شیره بخورم ترس میکنم بدتر سردرد میگیرم،🤔

ترش میکنم