2752
2739

یه دختره پیحش دارم اصفهانگردی هست جاهای مختلف اصفهان معرفی میکنه... بعد این هیچی نداشت موقع پیج زدن الان ماشینش تیگو هست یه دفتر کار خرید یه مزون لباس بالاشهر زد چند نفر زیر دستش کار میکنن... این تازه چیزایی که فالوراش میبینن... چند روز پیشم با یکی تو کار اشنا شده بود ازدواج کرد

خیلی دختر زبل و زرنگیه انگار از پدر مادرشون یاد گرفتن... من پدر و مادرم بی دست و پا بودن منم همینطور شدم الان یه کارمند ساده با حقوق اداره کاریم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

روزی آدما هم متفاوته

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ربطی به پدر مادر نداره این موارد بهونه شماست 

تازه پدر مادر شما باید انگیزه ای باشن که مستقل و خودساخته بشین‌ و راه اونا رو ادامه ندین

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

اولین قدم موفقیت اینه مسئولیت پذیر باشی مسئولیت کاراتو خودت بپذیری چه خوب چه بد . از همین اول گردن پدر مادرت انداختی تا اخر عمر خودت کاری نمیکنی میگی چون پدر مادرم اینجوری بودن

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

قرار نیست همه مثل هم باشن

‌شاغل بودن تو هم ارزوی خیلیاست

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

هر چ ت مجازی هم میبینی باور نکن این ی جور ترفنده برا جذب مخاطب

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ربطی به پدر مادر نداره این موارد بهونه شماست  تازه پدر مادر شما باید انگیزه ای باشن که مستقل و ...

من بی زبونم دیگه اینجور بزرگ شدم  اگه این دختره ببینید چه جوری زبون میریزه و زرنگه

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

منم ی دختر معلومه زیر بیست بود کیک و شیرنی درست میکرد اینقد قشنگ و تمیز مختوا درست میکرد رفتم دوره اش برای اموزش چند مدل دسر ۲۹۰۰ نفر تو اون دوره شرکت کرده بودن و هزینه ش ۲ تومن بود تقریبا ۶۰۰ میلیون این دختر از اموزش چند تا دسر دراورده بود