2752
2734

ک چرا تا الان ازدواج نکردی 

اونم بگ ک یکی دو ساله ب فکر ازدواج افتادم الان از اهمیت خانواده میدونم و اینک الان فکر کنم شرایط روحیم خوبه ک واسش وقت بزارم و خیانت نکنم بهش 

این یعنی قبلا در ارتباط بوده با کسی ؟؟  کلا از حرفاش چی برداشت میکنید 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

خب حالا در ارتباط بوده مهم الانه گذشتش چه ربطی داره شما خودت قبلا با کسی نبودی

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حالا در ارتباط بوده مهم الانه گذشتش چه ربطی داره شما خودت قبلا با کسی نبودی

خودم ن د ارتباط نبودم با کسی 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731
اره دیگه خواسته دوراش وبزنه جونیش وبکنه بعد خودش پایبند زندگی مشترک بکنه به نظرم اگر واقعا اینجوره ب ...

مرسی عزیزم ❤

برداشتم اینه خیلی جواب به جا و سنجیده ایه و پختس

آره خودمم از این جواب خوشم اومد 

خوب کیس مورد نظر حتما پیدا نکرده دیگه. البته مردا هرجا خواستگاری برن همینو میگن

ن اولین باره ک خواستگاری اومده همه میدونن

خودم ن د ارتباط نبودم با کسی 

خب مهم نیست از این به بعد مهم دیگ تو جوونیش هرکسی می‌تونه ارتباط داشته باشه 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
نه حرفاش هیچ مشکل خاصی نداره. من برداشت بدی نمیکنم اتفاقا میخواد بگه بهت متعهده...

مرسی 

عین همین حرف رو علی ضیا چند وقت پیش زد  شاید برنامه اونو دیده🤭

وایییییی جدی میگی 🤣🤣🤣🤣🤣

کدوم برنامه ؟؟؟