2752
2739

زن هارو دیدین خود من خیلی وقتا از خیلی چیزام میزنم حتی ابرو هامم خودم برمیدارم لباسای خوب نمیخرم ک بتونیم پول جمع کنیم برای خونه وقتی بیرون میریم همسرم ک عقدیم میگ فلانی رنگ موش یا لباسی ک تنش دوسدارن اینجوری بپوشی

یادتون باشه کسای ک بهشون خیانت شده شاید سال ها تلاش کردن شوهراشون پولدار شده اما لذت پول رو ی خانوم دگ برده

پس همیشه مقصر اصلی خودمونیم ک ب خودمون بها نمیدیم مردا نمیفهمن ما براشون چیکار کردیم مرده ذهنشون ضعیف اما دیدشون قوی تا ی خانوم ببینن  ب خودش رسیده فکرشان میره سمت اون مردا پولدار شن تنفس تو هوای فعلی سخت میشه  براشون تغییر مکان میدن همیشه ب خودتون برسین خودتون بالا ببرین ک اگر بهتونم خیانت شه بازم افسوس نخورید ک چقدر خودگذشتگی کردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا همه‌ش حرفه عزیزم

اگه مرد باشه خیانت نمیکنه کسی که حتی به بهانه رنگ مو خیانت میکنه ذاتن مرد نیست چون موهاتم رنگ کنی یه بهونه دیگه پیدا میکنه بیخود خودتونو با این حرفا گول نزنید

ربطی نداره خیلیاهم یودن عشق و حالشون ب راه بوده خرج میکردن ولی باز بهشون خیانت شده

برعکسشم بوده

شخصیا مامان بابای مت نزدیک ۳۰ ساله یاهم زندگی میکنن بسیاررررر زیاد باهم مشکل دارن و خب اصلا مامانم نه به خودش میرسه نه چیزی نه اصلا اخلاقش خوبه و با بابام خوش رفتاره ولی بابام همچنان میپرستش

همه چی برمیگرده به خود مرد

کسی که اهلش باشه خیانتو میکنه اونیم ک نباشه نمیکنه

بخدا حالم از لباسام بهم میخوره بقدری کهنه عن کفشام انقد پاره بود انداختم دور صندل میپوشم اونم چندبار کفاشی دوختش تا تونستیم یه زمین بخریم البته به نام خودم کردش 

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 

هرانچه گفتی ذاتیه

زنی که خرج نمیکنه که کمک حال همسرش باشه، ذاتشه و قابل تغییر نیست، پولدار و ثروتمند هم باشن، وضعیت همینه

زنی که به خودش می رسه، تو فقر و تنگدستی هم برای خودش خرج می کنه

مردی که خیانتکار در همه حال اهل خیانته ، 

مردی که ذاتش خوبه حتی اگه همسرش به خودش هم نرسه، خدایی نکرده بیمار هم باشه، بازم وفاداره

پس خودتونو اذیت نکنید

هر جور هستین  همونجور زندگی کنید، سعی نکنید خودتونو عوض کنید

چون تغییر موقتیه و ادما به اصل خودشون بر می گردند.

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
اینا همه‌ش حرفه عزیزم اگه مرد باشه خیانت نمیکنه کسی که حتی به بهانه رنگ مو خیانت میکنه ذاتن مرد نیس ...

موافقم

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
مردای قدیم اره الان دارم میگم 

به پول نیست ما خودمون دو ماه بود گوشت نداشتیم مستاجر و بی پول بودیم یه زنه رو فرستاده بود مغازه دوستش گوشت و مرغ گرفته بود به حساب شوهره من بعدم به زنه پیام دادم گفتم وضع ما بادوتابچه کوچیک اینجوریه بشه زهرمار تو بدنت برو پولشونو بده کلی فحش داد و به من گفت هرزه 

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی