2733
2734
عنوان

انقد به این مردا خدمت دادین پرو کردین از مام توقع دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3728 بازدید | 190 پست
قبل اسلام می تونستند هر چندتا می خوان بگیرند . اسلام گفت حداکثر 4 تا اون هم با شرط و رضایت همسر  ...

ای وای راست میگی ها 

من چون فکر میکردم پنج تا هم میتونن بگیرن ناراحت بودم.الان که گفتی فقط چهار تا خیالم راحت شد😂 خدایا شکرت که فقط قراره سه تا هوو داشته باشم نه بیشتر! چه سعادتی 

تازه رضایت منم مهمه😍فکرشو بکن مثلا من میتونم راضی باشم شوهرمو یکی دیگه هم استفاده کنه😁 چه زن با غیرتی هستم من

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اره خداروشکر چون اونجا حق سهم برابر اسم حق کار حق سلاق دیه برابر حق پوشش حق استادیوم …. ( انقد هست ک ...

خودم توی مستند دیدم دنگ رو دو طرف می دن اکثرا . دخترها برای یه مشروب مجانی توی کلاب ها خودشون را می دن چون کمتر این طور ببخششی از طرف مردها می بینند .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم تو چه خانواده ای بزرگ شدی که ارزش زن رو به پول داشتن و قدرت داشتن و شبیه مردها شدن میبینی و ...

میشه لطفا توضیح بدی ارزش یه زن به چیه؟ البته با اونا که گفتی هم موافق نیستم اینا که میگی هم ارزش زن نیست ولی بگو بدونیم از نظر شما ارزش زن چیه؟ 

من وقتی خدارو دارم لزومی نمیبینم برم سمت این چیزا جامعه ما هم اسلامیه  درضمن من هرچی پیج فمینی ...

خب نرو

من اصلا در راه خدا نذری ادا میکنم تو فقط خودتو به فمینیسم نچسبونی 

بحث اینه نه اطلاعات کافی داری نه مدرک خاصی داری نه گرایش درستی ولی داری فمینیسم ستیزی میکنی.کلا راجع به فمینیسم حرف نزن شما هر دو طرف راحت تریم 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
ارزش ادما به پول نیست ولی استقلال به زن قدرت و حق انتخاب بیشتر میده یه زنی که استقلال نداره معمولا ...

ولی من خانومای شاغل زیادی اطرافم دیدم که دارن زندگی جهنمی با یه مرد رو تحمل میکنن!! 

پس با وجود استقلال مالی چرا جدا نمیشن ؟؟؟

هم مثل برده کار خونه و بیرون و بچه داری میکنن و هم با شوهره میسازن

درک نمیکنم اگه استقلال مالی دارن پس این همه بیگاری چیه

ولی من خانومای شاغل زیادی اطرافم دیدم که دارن زندگی جهنمی با یه مرد رو تحمل میکنن!!  پس با وجو ...

خب اونا حق انتخاب شو دارن ولی به هر دلیلی ازش استفاده نمیکنن وگرنه توانایی شو دارن ، مهم اون توانایی داشتنه ست نه مجبور بودن

تکاپو برای نجات ✨️
ولی من خانومای شاغل زیادی اطرافم دیدم که دارن زندگی جهنمی با یه مرد رو تحمل میکنن!!  پس با وجو ...

شخصیت خودشون اینطوره یا شاید مشکل دیگه ای هست 

همچنان از یک زن غیر مستقل قدرت بیشتری دارند اینکه استفاده نمی‌کنند دلیل نمیشه اینطور نتیجه گیری کنیم 

برده هم که معلومه کیه😂

ای وای راست میگی ها  من چون فکر میکردم پنج تا هم میتونن بگیرن ناراحت بودم.الان که گفتی فقط چها ...

این بیشتر برای گذشته بوده  اما بدبخت ها توی این زمونه هم نمی تونند یکی اش رو هم بگیرن توی ایران 😁 توی عربستان سرچ کردم نزدیک به 600 هزار نفر چند همسره هستند و در ایران هم در بین شیعه ها کمتره 

تو تعریف فمینیسم نوشته شده حقوق برابر چه از لحاظ تحصیل ، چه از لحاظ مالی چه جایگاه اجتماعی و ... ینی یک خانم حق داره مثه یه اقا یه اختراعی ثبت کنه ، تو جامعه یه مقامی رو دریافت کنه ، حق داره درامد داشته باشه ، کار کنه ، تحصیل کنه تو رشته دلخواهش چیزی که الان باعث شده مریم میرزا خانی الان نخبه ریاضی بشه و تو دانشگاه هاروارد تحصیل کنه همین فمینیسم بوده ، فمینیسم بودن به این معنی نیس بیا قبل ازدواج رابطه داشته باش یا جسم خودتو در اختیار مردم قرار بده هر چیز اصولی داره 

متاسفانه تو ایران حتی کلماتم بد تفسیر می کنن جوری که تعریف رو زیر سوال میبرن و هر جوری دوست دارن عمل می کنن و تهش بهش میگن فمینیسم 

همه ادما یکسان نیستن که با محبت و عشق دور بردارن و پررو بشن ادمی نیاز به محبت داره فقط باید اون ادمی که واقعا ادم هست رو پیدا کنید و محبت بدید بهش ، ادمی وقتی میبینه درخته خشک شده الکی الکی زیرش از مهر و محبت کود و اب نمیریزه این یه چیز منطقیه 

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
این بیشتر برای گذشته بوده  اما بدبخت ها توی این زمونه هم نمی تونند یکی اش رو هم بگیرن توی ایران ...

خوب پیچوندی و خودتو زدی به اون راه 😂

ولی خب....

خانواده خودمو نمیدونم ولی معمولا برای آمار و نتیجه گیری اکثریت جامعه رو در نظر میگیرند که وضع خانم ه ...

اینکه شما میگید درسته یه خانوم ممکنه بخاطر نداشتن استقلال مالی یه زندگی بد رو تحمل کنه ولی من اطرافم خانومهای زیادی دیدم که استقلال مالی هم دارن ولی دارن یه زندگی جهنمی رو تحمل میکنن پس دلیل اونا چیه واسه تحمل اون زندگی ، تازه اونا دارن بجای مرد هم زحمت میکشن و سختیهاشون زیادتره

چیزی که من دارم میبینم جامعه نه تنها به نفع زنها نشده بلکه توقعات رو از زنها بیشتر هم کرده