2752
2734
عنوان

شما باشین این خاستگار رو قبول میکنین؟؟💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موضوع قیافش نیست من پسرم نمیشه قبولش کنم اگه آدم خوبیه قبول کن مگه برد باس خوشگل باشه مثل دخترا؟ مرد ...

زن هم باید استحکام خانواده رو ایجاد کنه و ی بستر محکم برای خانواده پس نباید زیبا باشه؟

قیافه باید ب دل طرف بشینه 

دختر ها هم عروسک نیستن ک فقط خوشگلیشون مهم باشه

2731
من میگم صبر کنم کیس های بهتری میان

فقط اینو بگم که تا آخر عمرت فرصت نداری منتظر بشینی هی یکی بیاد تو به امید بعدی ردش کنی 

نهایتش دو سه تا رو رد کنی بعد هم قرار نیس که سالی ۱۰ تا خواستگار بیاد 

شاید سه چهار سال طول بکشه تا خواستگار بعدی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
بحث همین ه عزیزم ...نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم

دختر خوب من از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم 

میخوام طرفمم در حد خودمون باشه یا چند تا پله بالاتر

من نمیتونم با احساس تصمیم بگیریم با چند تا پله پایین تر خودمو بدخت کنم که...

الان ۹۰ درصد مشکلات لعنتی همین پوله ولی قبل پول باید پسره هم ادم باشه بچه ننه نباشه دروغ گو نباشه ذاتش خوب باشه ..... ولی قیافش خوبه نمیگم زشته به دل من ننشست

موضوع قیافش نیست من پسرم نمیشه قبولش کنم اگه آدم خوبیه قبول کن مگه برد باس خوشگل باشه مثل دخترا؟ مرد ...

مخالفم 

بحث خوشگلی به حد زیاد نیست 

بحث اینه چهره فرد برای آدم دلنشین باشه و به قولی دلو ببره چهرش

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
دختر خوب من از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم  میخوام طرفمم در حد خودمون باشه یا چند تا پله بالاتر ...

حرفتون درسته دختر بهتره با همسطح و بالاتر از خودش ازدواج کنه 

اگر خودت فک میکنی واست خاستگار بهتر میاید صبر کن

مخالفم  بحث خوشگلی به حد زیاد نیست  بحث اینه چهره فرد برای آدم دلنشین باشه و به قولی دلو ...

این همه اینجا دلشونو بردن شبو روز گلایه میکنن آمار طلاقو ببینید هرکیو ببینی از زندگیش میناله اصل اینکه آدم درستی باشن دو طرف خانواده فهمیده ای داشته باشن وگرنه زیبایی ب نظرم برا مرد ملاک نیس

بحث همین ه عزیزم ...نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم

شما الان امار طلاق و ببین

الان دخترا پسرا خودشون همدیگرو انتخاب میکنن با عشق هم ازدواج میکنن ولی ۲/۳سال بعد طلاق میگیرن

پول باعث میشه عشق پابرجا بمونه

وقتی پول نباشه بین زن و مرد اختلاف ایجاد میشه زنه هم نمیتونه این شرایط و تحمل کنه جدا میشه یعنی عشقشون هم از بین میره