2752
2734

بچه ها من از شب دهم سیکلم یه روز درمیون یا دو روز درمیون اقدام داشتم چون شوهرم شیفته بعضی شبا نیس

من الان پیروز اقدام کردیم دیشب نکردیم الان بلندشدم میبینم ترشح دارم و زیر دلم تر میکشه متوجه شدم تخمک گذاریمه چیکار کنم بنظرتون همون رابطه پیروز اوکی بوده؟؟؟؟؟؟؟ بنظرتون همون اقدام پیروز کافی بوده؟؟؟ ماه اول اقدام به بارداریمه نمیدونم چیکار کنم

اخه من یبار دیگه پریشب ترشح داشتم فکر کردم اون روز تخمک گذاریم الان گیج شدم

اینم بگم قرص دوفاستونم دارم میخورم سه روزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسپرم تو رحم تا ۵ روز باقی می‌مونه، البته به شرطی که کشته نشده باشه.... یه جا خوندم موقع رابطه اگه ژل روان کننده یا بزاق دهان بزنی اسپرم ها کشتع میشن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!

تخمک ۲۴ساعت زنده میمونه و اسپرم ۷۲ساعت پس اگه امروز تخمک گذاریت باشه  اسپرمی که دیروز وارد رحم شده زنده است و  اگه تخمک ازاد بشه میتونه لقاح انجام بده 

انشالله همین ماه باردار بشی عزیزم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
وقتی اقدام میکنی واسه بارداری بعدش ترشح داری چون بیرون ریزی اتفاق میوفته 

خب من پیروز اقدام داشتم همون موقع تا چندساعت بعدش بیرون ریزی داستم تموم شد الان قشنگ زیر دلم تیر میکشه

من پیروز اقدام داشتم یعنی اسپرم هنوز زنده اس

اره عزیزم گفتم تا ۷۲ساعت اسپرم زنده میمونه نگران نباش 

امشب هم اگه همسرتون هست میتونید اقدام داشته باشید که خیالت راحت تر بشه

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706