2752
2734
عنوان

میشه برام دعا کنید

94 بازدید | 16 پست

امروز کارهای تحصیلیم عالی پیش بره و برای پدرم دعا کنین امروز معامله اش عالی پیش بره منم براتون صلوات می فرستم ممنون مهربونا 🙏♥️

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم آیت الکرسی و حمد میخونم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2731
الهی پر از اتفاقای قشنگ برات اتفاق بیفته.

الهی امین ممنون از دعای قشنگت انشالله بیشتر و بهترش نصیب خودتون🌹🙏

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

مرسی خیلی لطف کردی منم براتون صلوات می فرستم ♥️

فدای تو خواهر جونم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
برا منم دعا کنید دارم میرم ام ار ای 🥺

انشالله همه چی عالی باشه عزیزم و مشکلی نداشته باشی برات صلوات می فرستم 

2706