2733
2734

خوندن۱۰۰استغفرالله ربی واتوب الیه :

خوندن۱۰۰ذکر یاقاضی الحاجات :

خواندن ۱زیارت عاشورا :

خواندن ۱۰۰سوره توحید :

خواندن ۱۰۰۰استغفرالله :

خواندن ۱۰سوره توحید:

خواندن ۲ایت الکرسی :

۱۰خواندن سوره ضحی :

خوندن ذکر۵۱۱۰یاخالق :

خوندن۱۰۰۰ ذکر یاالله :

خواندن ۱۰ سوره حمد :

خواندن سوره یاسین :

خواندن سوره واقعه:

خوندن دعای نادعلی :

خوندن ۱۰۰ذکر غریق :

خوندن ۱۰۰ذکر یا لطیف :

خوندن دعای معراج :

خواندن سوره عبس :

خوندن دعای فرج :

۲۰۰صلوات :

نماز صبح : 

نماز ظهر عصر 

نماز مغرب عشا 

روتین مذهبیم اینه‌

البته همیشه ذکر یاخالق رونمیگم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا
وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

برای روزی

عاشقتونم بچه های گلم
2731
خوندن۱۰۰استغفرالله ربی واتوب الیه : خوندن۱۰۰ذکر یاقاضی الحاجات : خواندن ۱زیارت عاشورا : خواندن ۱۰ ...

خدا قبول کنه ازتون انشالله التماس دعا 

میشه لطفا بگین هر کدومش برای چی خوبه خدا خیرتون بده 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️ به نیت خوشبختیم و آرامش دل و زندگیم در کنار خانواده پنج نفرم چی میفرستی 🤩خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده
 وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن ي ...

ممنون انشالله روزی حلال و پربرکت نصیبت بشه 🌺

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم تو مشکلات عالیه جواب میده، ۱۱۴ تا نذر صلوات ۱۴ تا میخونم و ۱۰۰ ...

ممنون عزیزم انشالله همیشه خوشی نصیبت باشه 🌱

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
خدا قبول کنه ازتون انشالله التماس دعا  میشه لطفا بگین هر کدومش برای چی خوبه خدا خیرتون بده&nbs ...

اگه هفت روز پشت هم بدون حرف زدن یا خوردن چیزی صدبار سوره توحیدو به نیت حل فلان مشکلت بخونی

مشکلت حل میشه

اگ کلی نذرکردیو چله گرفتی ولی حاجت روانشدی پشت هم بدون حرف زدن یاخوردن‌چیزی ۵۱۱۰ذکر یاخالق رو بگی 

بعدش دعاکنی دعات مستجاب میشه

---

زیارت عاشورا باعث بازشدن چشم سوم یا حاجت روامیشه

میتونی برافلان مشکلی که داری چله زیارت عاشورابگیرب میبینی بعدش معجزه میشه

چله زیارت عاشورای چهل شهید اینطوریه

که اسم چهل تا شهیدو روکاغد یاهرچیزی که دوست داری مینویسی و بعدش هرروز تا چهل روز زیارت عاشورا میخونی و ثوابشو به ترتیب هدیه میکنی به یکی از اون شهدا

مثلا امروز زیارت عاشورا میخونی ثوابشوهدیه میکنی به امام حسین

فرداش به امام رضا

این چله بشدت معجزه اوره

فکرکن چهل تا شهید بزرگوار براحاجت روایی تو دعامیکنن

شهدام کع پیش خدا عزیزن بیشک دعاشونم مستجاب میشه

----

سوره واقعه روهرصبح بخونی باعث باطل کردن طلسمی که درحقت کردن میشه یاباعق رزق روزی میشه

میتونی چلشو واسه هرمشکلی که داری بگیری

خدا قبول کنه ازتون انشالله التماس دعا  میشه لطفا بگین هر کدومش برای چی خوبه خدا خیرتون بده&nbs ...

اگه ی مشکل خیلی بزرگی داری

میتونی برا حل کردنش چبه استغفار بگیری یا مثلا ۱۴هزارتا استغفرالله نیت کنی که تو۱۴روز بخونی

خواستی نیت کنی اینجوری بگو

که خدایا من ۱۴هزارتا استغفرالله میخونم به نیت پاک شدن گناهایی که نمیزارن ب فلان حاجتم برسم

اگه ی مشکل خیلی بزرگی داری میتونی برا حل کردنش چبه استغفار بگیری یا مثلا ۱۴هزارتا استغفرالله نیت کن ...

خیلیی ممنونم ازتون انشالله که حاجت روا بشین 

به نیت حاجت روایی و آرامش دل و زندگیتون و خوشبختی تون نذر امام زمان آیت الکرسی میخونم ☺️ 🌹 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️ به نیت خوشبختیم و آرامش دل و زندگیم در کنار خانواده پنج نفرم چی میفرستی 🤩خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده
خیلیی ممنونم ازتون انشالله که حاجت روا بشین  به نیت حاجت روایی و آرامش دل و زندگیتون و خوشبختی ...

مرسی ازمحبتت عریزدلم🧚🏻‍♀🧡

ان شاءالله هرچیزی از خدابخوایو بهت بده^^

خودمم به نیت حاجت رواییت حال خوبت ۱۴تاسوره توحیدمیخونم:)

مرسی ازمحبتت عریزدلم🧚🏻‍♀🧡 ان شاءالله هرچیزی از خدابخوایو بهت بده^^ خودمم به نیت حاجت رواییت حال ...

ممنونم مهربون 🌹