2733
2734
عنوان

شما با اینکه شوهرتون فیلم صحنه دار ببینه مشکل ندارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بدم میاد... برادرشوهرام همشون ماهواره داشتن قشنگ با زناشون میشینن فیلم نگاه میکردن حساسم نبودن ولی من خیلی حساسم شوهرم ماهواره نصب کرد داشتم سکته میکردم قشنگ مریض شدم

فک کن شوهرم میزد یه کانالی یه مشاوره لباس لختی پوشیده بعد پاشو انداخته رو پاش هم داره لوندی میکنه هم مشاوره میده شوهرمم متکا گذاشته زیر دستش یه ساعته خیره شده به این... حالا اگه تلویزیون ایران یه خانم محجبه بشینه مشاوره بده سریع کانالو عوض میکنه... منم سریع گفتم جمعش کن تا من جمع نکردم از اینحا برم... جاریام میگفتن چقدر حساسی؟ ما اصلا اینجوری نیستیم... الان سالها از اون جریان میگذره برادرشوهرام جفتشون خیانت کردن

حرص نخور این جماعت درست بشو نیستن، منم تو سابقه سرچ گوگلش دیده بودم چی سرچ کرده اما ب روش نیاوردم چون تو ظاهر خیلی ادم متعهد و درست و پاکی نشون میده خودشو😏😏😏 منم از وقتی دیدم هیچ واکنشی بهش نشون ندادم چون خلایق هرچه لایق 😏

اصلا اینطور نیست بگی همه میبیننن با این چیزا خودتونو گول نزنید اسیب خیلی خیلی بدی تو رابطه زن و شوهری میزاره این فیلما هرکس اینجا میگ اشکال نداره همه میبینن یه نفهمه ب تمام معناس

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

من تاحالا ندیدم شوهرم ببینه چنبارم‌ امتحانش کردم که بیا ببینیم پا نداد لعنتی😂😂😂کلا از این چیزا فراریه انشالله که شگردش نباشه بعد مخفیانه ببینه😂

با احترام به همه هیترام ولی میپیچونمشون لای پیپرام😎😉

عزیزم اصلا عادی نیست زنو شوهر بشینن باهم فیلم صحنه دار ببینن اصلااااااااا 

اینجا از این مشاوره های فضایی زیاد میدن 

یه نوع اعتیاده و ترکش سخته زنو شوهرو سرد میکنه نسبت به هم 

جدی نگیر اینجارو 

ولی خیلی هم زیاد تاپیک میزنن راجع به این موضوع 

یه خانومی هم میگف شوهرم اهل فیلمای ناجوره بعدا مشخص شد کلا مریض و به کم سنو سالا علاقه داره

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
اولی 

اره انشالله کم کم دوستش داشته باشی

اونو از دلم بپرس ...خودت جوابشو بده....گمان نکنم چرا دروغ بگم الکیه نمی گم ....ولی من‌ امیدورام و منتظر ۰🖐فقط امیدوارم آه قلبم نگیردت .....مواظب خودت باشه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ....