2752
2734
عنوان

حقوق کارمندان تامین اجتماعی

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 43 پست
همسر من کادر درمان هست حقوق کادر درمان بیشتر از قسمت بیمه ای و اداری هست با ۱۹سال سابقه دریافتی شون ...

واقعا؟همسر شما رسمی تامین هست؟من فکر میکردم خیلی بیشتر باشه من حسرت میخوردم چرا ثبت نام نکردم. یه خانمی میگفت پدرش بازنشسته تامین هست حقوقش ۳۶ تومنه بعد مسکن بهشون میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟همسر شما رسمی تامین هست؟من فکر میکردم خیلی بیشتر باشه من حسرت میخوردم چرا ثبت نام نکردم. یه خا ...

بله همینه چند سالیه که مزایا و حقوق نسبت به بقیه ادارات کم شده مثلا یه نفر پرستار توی علوم پزشکی با ۷یل ۸سال سابقه حدود ۱۷میلیون میگیره 

کاربر آقا
بله همینه چند سالیه که مزایا و حقوق نسبت به بقیه ادارات کم شده مثلا یه نفر پرستار توی علوم پزشکی با ...

کلا حقوق و مزایای همه ادارات و همه کارمندا کم شده ، مثلا همین پتروشیمی و نفت یا بانک قبلا خیلی مزایا داشتن اما الان نه 

2731
ولی تامین از بقیه بدترشده

نه نشده، باور کن ، مثلا اداره بابام اینا قبلا زمین میداد بهشون آپارتمان میداد مرغ و خوراکی و حقوق خوب و.... اما الان خیلی افتضاااح شده هرچند بابای من چندساله بازنشسته ست

ولی تامین از بقیه بدترشده

البته فک کنم اونایی که میگن حقوقاشون بالاست ، اداری های ستادی باشن یعنی کسایی که توی خود اداره تامین کار میکنن، نه توی بیمارستان ها که اگر اینطوره واقعا این اجحافه چون کادر درمان خیلیی کارشون سخت تره

بله قبلا که خیلی خوب بود شب عید کلی آجیل میدادن

دقیقا قبلا شب عید به کارمندا آجیل و همه چیز میدادن ، من حتی یادمه بچه که بودم دفتر و خودکار مدرسه مون هم میدادن یا مثلا برای معدلامون برامون جشن میگرفتن هدیه میدادن و ...

بن کارت معمولا ماهیانه شارژ میشد وکلا نیاز نبود برای خرید خونه از حقوق استفاده کنی

ببخشید میشه بپرسم کی و چقدر شارژ میشد؟ چون من خیلی حسرت میخورم که چرا شرکت نکردم