2752
2734
عنوان

حقوق کارمندان تامین اجتماعی

378 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها وقت بخیر. کسی اطلاع داره حقوق کارمندای تامین چقدر هستش؟ من آزمون استخدامیش رو می تونستم شرکت کنم و نکردم خیلی حسرت میخورم چون فکر میکردم حقوقش بالا نیست الان تو سایت دیدم میگن بالاست. برای کسی که ۴ ۵ سال سابقه داشته باشه الان مثلا ۳۵ اینا هست ؟ برای یه خانم خیلی خوبه اگر انقدر بدن . بعد مزایاش چیا هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فکر نکنم اینقدر حقوقاشون بالا باشه

تو نی نی سایت که میگن خیلی بالاست ، من چون همسر خودم کارمند پتروشیمی هست همش آزمونای نفت و پتروشیمی میدادم اصلا فکر نمیکردم تامین هم انقدر خوب باشه همش حسرت میخورم چرا شرکت نکردم یا حداقل یه تحقیقی نکردم

2731
تو نی نی سایت که میگن خیلی بالاست ، من چون همسر خودم کارمند پتروشیمی هست همش آزمونای نفت و پتروشیمی ...

کارمندای نفت شنیدم حقوقاشون بالاس 

پنروشیمی رو نمیدونم‌

ولی تامین اجتماعی هم خیلی بالا نیست 

شاید یه مقدار از حقوق پایه بالاتر باشه 

کارمندای نفت شنیدم حقوقاشون بالاس  پنروشیمی رو نمیدونم‌ ولی تامین اجتماعی هم خیلی بالا نیست&n ...

پتروشیمی هم جز وزارت نفت هست عزیزم درواقع نفت شامل نفت و گاز و پتروشیمی و ملی حفاری و  پخش پالایش میشه، فقط وزارت نفت بخشی از سهام اکثر پتروشیمی هاش رو به بخش خصوصی واگذار کرده اما خب بازم تابع وزارت نفت هستند و خصولتی

کارمندای نفت شنیدم حقوقاشون بالاس  پنروشیمی رو نمیدونم‌ ولی تامین اجتماعی هم خیلی بالا نیست&n ...

حقوقا بالاست اما کارا خیلی سخت ، یه جایی مثل تامین اجتماعی خیلی کارش آسونه اگر حقوقاشون انقدر که میگن بالا باشه واقعا اجحاف در حق یه جاهایی مثل نفت و پتروشیمی و کادر درمان هست

برای کادر درمان یا قسمت اداری

منشی یاپذیرش و...درمانگاهای تامین چقدره حقوقشون باپنج شش سال سابقه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
قسمت اداری ، کارشناس امور بیمه مثلا یا کارشناس فناوری اطلاعات، مزایاشون و حقوقشون حدودا چقدره؟

همسر من کادر درمان هست حقوق کادر درمان بیشتر از قسمت بیمه ای و اداری هست با ۱۹سال سابقه دریافتی شون حدودا ماهی ۱۷میلیونه ما شهرستان هستیم تهران نیستیم

کاربر آقا
اداری کمتر از درمان هست الان درمان با سابقه بالای ۱۵سال حدود ۱۷میلیونه

منطورم مشاعل اداری تودرمانگاههاش بود مثل منشی و پذیرش

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐