2777
2789
عنوان

موهام انگار سوخته 😭😭😭😭😭

87 بازدید | 8 پست

ریزش مو دارم خیلی زیاد

میگن بخاطر شیر دهیه

حسابی موهام وز شده

جلو شقیقه هام انگار سوخته نصف شده اندازه یه بند انگشت مونده

جلوسرم خیلی ریخته😭

کسی تجربه داره؟

موهامم تاحالا رنگ نکردم

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برو دکتر بهت قرص ویتامین و اینا بده 

تو دوران شیردهیم ضرر نداره؟

دارم میمیرم از ترس موهام حیفههه😭

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡
نمیدونم عزیزم باید به دکتر بگی که بچه شیر میدی .

مرسی قشنگم

عزیزم اینطور ک میگید شما حتماً باید مکمل غذایی استفاده کنید چون میگید بچه شیر میدید حتماً ب پزشک مراجعه کنید تا پزشک براتون مکمل تجویز کن 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
عزیزم اینطور ک میگید شما حتماً باید مکمل غذایی استفاده کنید چون میگید بچه شیر میدید حتماً ب پزشک مرا ...

برم متخصص پوست و مو یا داخلی؟