2752
2734
عنوان

می‌خوام برم سیستان بلوچستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 100 پست
باز خوبه میخوایی تااخر اینجا بمونی خیلی از پزشکا وکادر درمان میان اینجا طرح وخلاصه چندسالی مامیشیم م ...

اگر طرح هم نبود کسی علاقه نداشت بیاد اونجا ها کار بکنه موش آزمایشگاهی چیه دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سال موندی 

پشیمون میشی الان که دانشگاهی و نباید حساب کنی

چون میدونی باز میری شهرت

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2731
عزیزم منم پرستاریم دو سه هفته دیگه فارغ التحصیل میشم ولی تعجب میکنم چطوری میگی کار برا ماماها نیست ب ...

کدوم شهر زندگی می کنین 

بله برای شما پرستاری ها هست تو شهر خودتون پیش خانواده می تونی کارکنید 

من هم دانشگام خیلی دوره هم در آینده جای دور کار میکنم و مجبورم برای همیشه از عشقم هم بگذرم (خودش تا حالا حتی منو ندیده )

ناشکری نمی کنم ولی این زندگی مال من نبود

اگر طرح هم نبود کسی علاقه نداشت بیاد اونجا ها کار بکنه موش آزمایشگاهی چیه دیگ

اونجا ها یعنی چی عزیزم؟درست نیست در مورد شهر یکی اینجوری صحبت کردن💙

- چیزی مرا کم است شاید امید ، شاید فراموشی ، شاید دوست شاید خودم . . )!🌸.
یه سال موندی  پشیمون میشی الان که دانشگاهی و نباید حساب کنی چون میدونی باز میری شهرت

عزیزم چرا پشیمون بشم من خیلی دختر سرسختیم تو شهر خودم زندگی کنم بیکار باشم بده از طرفی می‌خوام چن سالی کار کنم تا هزینه ای خانواده واسه دانشگام کردن و جبران کنم این تنها راهمه

نه عزیزم می‌خوام بمونم چون مطمئنم هیچ جا کار گیرم نمیاد میشه از مشکلات و مزایا زندگی تو آستانت بگی&n ...

بنظرم بزرگترین مشکل نبودامکانات رفاهی وتفریحی خیلی کمه واقعا میخوای بری بیرون تفریح نمیدونی کجابری بجز کافه ورستوران، یه چند تا پارک کوچیک به درد نخور داره

مزایای خاصی نمیبینم اما بهت بگم بشدت مهمانوازن اما خب خوب وبد همه جا هست واونجور که بقیه فکر میکنن ناامن نیست. 

لطفالایک نکنید،ممنون
کدوم شهر زندگی می کنین  بله برای شما پرستاری ها هست تو شهر خودتون پیش خانواده می تونی کارکنید& ...

یزد.نه منظورم  از بچهامون بچهای مامایی دانشکدمونه.اگه انتخاب خودته پس موفق باشی عزیزم درسته همیشه یه نفرتایی بین پرستاری ها و مامایی ها بوده ولی اوضاع پرستاری هم انچنان خوب نیست.خدا خودش بهتون کمک کنه عزیزم انشاالله جوری پیش بره که میخواید

و خدایی که در این نزدیکیست.
بنظرم بزرگترین مشکل نبودامکانات رفاهی وتفریحی خیلی کمه واقعا میخوای بری بیرون تفریح نمیدونی کجابری ب ...

نام امن هم باشه مشکلی نیست  من عاشق مرگ و تموم شدن هستم 

عزیزم چرا پشیمون بشم من خیلی دختر سرسختیم تو شهر خودم زندگی کنم بیکار باشم بده از طرفی می‌خوام چن سا ...

موضوع سر سختی نیست

اونجا نمیتونی دوام بیاری

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭