2733
2739

بنظرتون چی باعث میشه ی مادر چه حق چه ناحق ،بچه سه ماهه رو ول کنه بره ، حالا ممکنه بگین شاید شرایطش بده قضاوت نکن ولی قضاوت میکنم کسی رو ک عامل زجر من بود

ولی بعد ۲۳ سال باز هم مثل دشمن با بچش هس تو سختیا کنارش نیس ، و تعجب برانگیزتر که انتظار داره دخترش بره منتش رو بکشه 

بنظر شما چی باعث میشه ادم جگر گوشه ش رو پس بزنه ، حتی بعد سالها که تموم سختیا تموم میشه

چی باعث میشه کسی ک از پوست و خون یک مادر هست بگه بچه اون پدره

اصلا چی باعث میشه یک مادر به بچه ای ک کل زندگیش تباه شد پشت سرش بگه اون دختره هرموقع کارش گیره میاد سراغم

اخه لامصب تو خودت بعد سالها اومدی گفتی من هستم ازاین ب بعد، تو چ مادری کردی؟؟

اخه ادم ، اون بچه وقتی میرفت مدرسه با حسرت مامانای دوستاشو میدید ، وقتی دلش قنج میرفت ی دفعه مث همه بگه مامااان ، اون بچه ای ک حق حرف زدن نداشت فقط گاهی شبا از دوری مادرش تا صب اشک ریخت بی صدا که کسی نشنوه

اون بچه تو این شرایط بهت احتیاج داشت وگرنه اگ الان میاد سراغت فقط چون دلشو این دنیا شکسته دنبال مرهمی هست ب اسم مادر

هه چ مادری

بنظرتون چ چیز باعث میشه بعضی مادر انقد بی رگ و بی احساس باشن

خیلی ببخشین طولانی شد💔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی مادرا فقط فکر میکنن یه بچه به دنیا بیارن کار شاقی کردن گول حرفای بقیه هم نخور شاید اونا دارن دروغ میگن تو از مادرت زده بشی بشین باهاش حرف بزن بگو پس دردت چیه اگه نسبت به من این نظر رو داری چرا برگشتی 

2731

بمیرم واس دلت، خیلی ناراحت شدم عزیزم، میفهمم چی میگی خیلی سختی کشیدی حتما،هی زوزگار

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

ی اهنگ ترکی شنیدم امروز مادرم یادم افتاد اگ خاستین دانلود کنین خیلی احساسیه 

Chaghirma mani  

kamile  nebiyeva

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
عزیزم 💔 درکت میکنم 😔

خیلی سخته

تو بچگی همه بدشو میگفتن ولی من همیشه دوسش داشتم تو خیال بچگیم باهاش میرفتم بیرون ، تو خیالم باهاش میخندیدم میگفتم مامان من هنوز منتظرتم

ولی حتی بعد سال ها اومد دست روی من بلند کرد

من بخاطر اون جلو همه وایسادم گفتم ن شما دروغ میگین😔

برادرزاده منم تنهاس و شرایطش همینه و همه ی این دردها ب اضافه ی نامادری رو داره تجربه میکنه خیلی سخته ...

الهی بمیرررم براش خدا ب دادش برسه

اخه چرا باید ی بچه معصوم زجر بکشه😔😔💔💔💔

بعضی مادرا فقط فکر میکنن یه بچه به دنیا بیارن کار شاقی کردن گول حرفای بقیه هم نخور شاید اونا دارن در ...

نه من از بچگی هر کی گفت مادرت بده باهاش دعوا میکردم ، همش تصورش میکردم باورت میشه بهترین تفریحم تو بچگیم این بود موقع خاب مامانمو تصور کنم بخابم💔💔

ولی بعد سالها اومد و بد بودنشو نشونم داد حتی روم دست بلند کرد ، گف تو عقده ای هستی 

هعیییی هیچ کس نمیدونه این دلم چی کشیده

اذیتش میکنه نامادریش؟؟

همش تقصیر داداشم بود رفت یکی رو گرفت ک فقط دنبال قر و فر خودشه اصلا انگار نمیبینه این بچه رو. تا بچه صداش درمیاد میگه ب بابات میگم اذیتم میکنیا. بخدا خواب و خوراک ندارم داغونم .رابطه شون زیاد خوب نیس . بچه خار شده انگار اضافه اس اصلا توجهی بهش ندارن حتی داداشم

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

قلبم دردگرفت🥺

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊