2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 35 پست
دقیقا .... متاسفانه عوارض کم‌نداره این لعنتی .اگر اسی میدونست چقدر می‌تونه آزار دهنده باشه عوارضش پو ...

دقیقا ، من چندین سال درگیر این مسئله بودم و کلی خرج کردم و پشیمون بودم که چرا از زمان مجردیم پیگیری نکردم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=338990638]من تنبلب تخمدان بخاطر سطح بالا هرمون مردونه ام داشتم و قرصاش با بقیه قرصا فرق میکنه ...

چه عوارضی داره😪😮‍💨من دبیرستان بودم فهمیدم تنبلی تخمدان و کیست دارم اون موقع سه ماه یبار اینطورا عادت میشدم دکتر بهم آمپول داد فرصم ضد بارداری خلاصه بعدا دیگه دنبالش نرفتم الان ۲۲سالمه  فعلا دارم یسری قرص برا یه مسئله دیگه میخورم نمیخوام قرص دیگه ای بخورم 😪

2731
چه عوارضی داره😪😮‍💨من دبیرستان بودم فهمیدم تنبلی تخمدان و کیست دارم اون موقع سه ماه یبار اینطورا ع ...

من دقیقا مثل شما ولش کردم و تنبلی کردم منم دبیرستان بودم

تمام موهای جلوی سرم ریخت 

کلی بدنم موی زائذ درآورده بود 

کلی دوا دکتر کردم مزوتراپی کردم همه شونم گفتن چون دیر شده درمان نمیشه 

موهام که برنگشت و مجبور شدم برم دنبال ترمیم و ....

برای بچه دار شدنم زیاد اذیت نشدم ولی خب موهام همیشه آزار دهنده هست 

واسه همین برای استارتر نوشتم هزینه کن برای درمانتو بزن از هر پولی  که خوشش نیومد و ناراحت شد . 

کاش اون موقع یکی به من می‌گفت که من آنقدر عذاب نکشم 

من دقیقا مثل شما ولش کردم و تنبلی کردم منم دبیرستان بودم تمام موهای جلوی سرم ریخت  کلی بدنم م ...

بعد من یسری ترشحات دارم ببخشید ولی شبیه شیر لزج و ایناهم نیست شما اینطور بودین ؟

بهترین کار و کردی که نگرفتی داروهای هورمونی کلی عوارض داره فقط اصلاح سبک و ورزش درمانته

اره

ولی من ازمایش همه چی دادم

و دکتر دونه دونه علتش برسی کرد قاعدگی تا طول دوره 35روز نرماله و من هربار سر راس40روز میشدم. گفت تنها علت تنبلیت بالا بودن سطح هورمون مردانه از زنانت ک باعث میشه این چرخه طولانی بشه

حتی سونو هم دادم

ولی همه دوستان تو تاپیک اشتباه موضوع فرض کردن و فکر میکنن قرصها ضد بارداری میکم. البته اونارو یه مدت خوردم ولی تاثیرات خیلی بدی رو اعصاب و روان داشت

الان هم موندم چیکار کنم هزینه ازمایشات خیلیه و اخرین ازمایشم  مال سه ماهه پیشه اگه قبول باشه باز میرم پیش یه فوق تخصص غدد تا هورمونهام کنترل بشه

اره ولی من ازمایش همه چی دادم و دکتر دونه دونه علتش برسی کرد قاعدگی تا طول دوره 35روز نرماله و من ...

ببین تنها دوای کاهش هورمون مردانه اسپیرنولاکتونه پر از عوارضه به هیچ عنوان زیر بار قرص نرو کلا قرص هورمون همه دنیا منسوخ شده جز ایران جز ضرر هیچی نیستن  اصلاح سبک غذایی و ورزش می‌تونه هورمونارو متعادل کنه به علاوه ی خواب منظم و دوری از استرس 

ببین تنها دوای کاهش هورمون مردانه اسپیرنولاکتونه پر از عوارضه به هیچ عنوان زیر بار قرص نرو کلا قرص ه ...

ددقیقا ولی حس میکنم کار سختیه

چون بلاخره ادم استرس مدام وارد زندگیش میشه

زنگ بزن مطب دکترت و بگو داروتو عوض کنه و یه دارو ارزون تر بنویسه...

منم تنبلی تخمدان دارم هر ماه پریود میشم ولی هر ماه یه جوری ام قبلنا پریودیم تا ۱۰ روز ادامه داشت الان شده ۵😑

2706