2733
2739

یه لحظه تمامه سختیایی که به این سن رسیدم افتادم دلم برای خودم بدجور سوخت گریه کردم و با خدا درددل کردم ولی بازم بیقرارم 

میدونم کارم درست نیست ولی دسته خودمم نیسن 

شما اینجور مواقع چیکار میکنین ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره. گاهی وقتا خیلی دلم واسه خودم میسوزه 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

اره همیشه

و وقتی خاستم گریه کنم چندبن ساعت اشکام بند نمیوند

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊

اره همین امروز اینجوری شدم

انقدر دخترم اذیتم کرد و گریه کرد که واقعا دلم کباب شد برا خودم

شوهرمم نبود که کمک کنه

یه تایمی پسرمم همزمان زده بود زیر گریه

اوضاع افتضاح بود

باردار هم هستم

ولی از این روزا برا همه هست، مهم اینه که میگذره

گذشته رو میریزم تو سطل آشغال و یه موسیقی خوب می‌شنوم یا یه فیلم خوب میبینم و یا از همه اینا مهم تر دورکعتی نماز میخونم و همه چی رو میسپارم به خدای مهربونم.

بعدش برنامه ام برای اهداف زندگیم رو مینویسم و همه انرژیم رو صرف رسیدن به اهدافم میکنم