2752
2739
عنوان

سوال درباره مدیتیشن،چاکرا،خودسازی داری بپرس..

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 41 پست
برای کسی که اصلا نمیتونه خیال و فکرش رو کنترل کنه و تمرکز نداره مدیتیشن میتونه کمک کننده باشه ؟

اره باعث میشه ذهن توی حالت آلفا و خلسه قرار بگیره و آروم بشه

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد همینطوره... من هیچکاریو درست بلد نیستم.

عزیز چون حتما برای کنجکاوی داخلش شدید... کنجکاویتون ک رفع شد رفتید...

اما اگ میخواید یکاری نتیجه بده باید اصولی با استاد تا آخرش برید

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
اره باعث میشه ذهن توی حالت آلفا و خلسه قرار بگیره و آروم بشه

میشه لطفا راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم چه کتاب یا مقاله هایی رو بخونم 

چون تا حالا انجام ندادم و اطلاعی دربارش ندارم میخوام درست و اصولی انجام بدم

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
2731
میشه لطفا راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم چه کتاب یا مقاله هایی رو بخونم  چون تا حالا انجام ن ...

مدیتیشن انواع مختلفی داره یکی از روش هاش خودهیپنوتیزم هست که میتونید خودتون توی خونه انجام بدید نیاز به استاد ندارید‌....

توی حالت دراز کشیده قرار بگیرید و با هندزفری در جای ساکت گوش بدید به این دوتا فایل.. و بعد از حسی ک تجربه کردید بهم بگید

ممکنه برون ریزی مثل گریه یا خواب آلودگی بعدش تجربه کنید که عادی و طبیعی هست..

https://imgurl.ir/viewer.php?file=g770884_______MeditationCent.mp3

https://imgurl.ir/viewer.php?file=d678714______MeditationCen.mp3

مالی احساسی 

عزیز جذب خالی بدون عمل فایده ای نداره.. شما هرچقدرم مدیتیشن پول و اینا کنید اما وقتی کار و عملی انجام ندید فایده ای نداره.. پس اولین توصیه ام اینکه برای اون خواسته حتما باید تلاش و کار کنید.. مدیتیشن هم بهتون کمک کننده اس شمارو در فرکانس مثبت قرار میدع و اتفاقات خوبی براتون رقم میزنه

عزیز جذب خالی بدون عمل فایده ای نداره.. شما هرچقدرم مدیتیشن پول و اینا کنید اما وقتی کار و عملی انجا ...

من هربار مدیتیشن انجام میدادم کمک میکرد مثلا برای جذب پول یهو کلی موقعیت شغلی پیش میومد که برم مصاحبه یا برای احساسی یهو با دوره و کتاب آشنا میشدم که رابطمون درست کنم 

اما چند وقته مدیتیشنام نتیجه برعکس میده 

آقایون دعوت به دوستی ندن
مدیتیشن انواع مختلفی داره یکی از روش هاش خودهیپنوتیزم هست که میتونید خودتون توی خونه انجام بدید نیاز ...

متشکرم بابت این فایل ها ❤حتما گوش میدم و امیدوارم نتیجه بخش باشه و بیام این رو بهتون بگم🤗

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...