2752
2739
عنوان

حساس شدم یا چی؟

73 بازدید | 6 پست

نامزدم نیست ..مدت زیادی هست باهمیم

اینم بگم من خیلی دختر سرسنگین و آرومی هستم و خانوادم خبر ندارن بابت پارتنرم و خب میگن دیر وقت نباید برم بیرون ولی خانواده اون همه خبر دارن از وجود من

امشب قرار بود چون دختر داییش اومده شهرمون باهم با مامانش بریم بیرون دفعه اولی هم نبود که میدیدمشون

اول اینکه خیلی دیر تر از تایم قرارمون اومدن(تقصیر پارتنرم نبود) بعد خیلی عصبی شدم چون دیر وقت باید با خانوادم بحث کنم اونم میدونست گفته بود مامانش و دختر داییش رفتن بیرون و ماشینو بردن وقتی اومدن میریم تا ۹ که شد هی گفت میتونی بیای یا فرداشب بریم و اینا گفتم باش بریم

اومدن دنبالم و رفتیم...اینطوریه که جلو مامانش نباید دست به هم بزنیم یا چی

ولی از وقتی رفتیم دختر داییش شروع کرد به حرف زدن و اونم از اول فقط با اون حرف میزد در مورد شغل و اینا(بدون قصد یا منظور)، و تو کل تایمی که بیرون بودیم فقط در حد سلام و احوال پرسی با من حرف زد

میخوام بدونم حق دارم ناراحت بشم یا حساس شدم الکی؟؟نزدیک پریودمم هست

به خودش گفتم چرا اصلا با من حرف نزدی؟

گفت باید برام عادی شه و حدو حدود رو بدونم و دستم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۳ ساله ازدواج کردم دختر دایی شوهرم رو حساب نمیکنم چه مونده برم بیرون

تا ازدواج نکردی این جماعت ها رو دور خودت نچرخون

خواهر و مادرش فرق میکنن با فک و فامیل.. حتی جاری رو هم نباید جدی بگیری که تو دوستی بهت بچسبه.. رسمی و عادی که خودش حد و حدود دستش بیاد نشینه تو مجالس جلسه بزاره و راجبت نظر بده و تاثیر بزاره رو تصمیماتشون..جاری رو بعد نامزدی باید تحویل گرفت البته کمی و رسمی و محترمانه..

دختر دایی و.. که اصلا..

من بودم میگفتم نه خجالت میکشم و تا رسمی نشده روم نمیشه با فامیلاتون بیرون بیام..خصوصا شب..که فردا روز پشتت حرف در نیارن همین زن دایی محترم و دختر عزیزشون..خصوصا که خانواده ات بی خبرن و بعدها بفهمن ممکنه ازت دلخور شن..زن دایی طرف میدونه و باهات بیرونم اومده ولی خانواده خودت در جریان هیچی نیستن

اگر خواهر یا مادر پایه ای داری کم کم در جریان بزار..بهتر میتونن راهنماییت کنن..

2731
من ۱۳ ساله ازدواج کردم دختر دایی شوهرم رو حساب نمیکنم چه مونده برم بیرون تا ازدواج نکردی این جماعت ...

عزیزم مامان پارتنرم بود با دختر دایی پارتنرم

بعد اینا خانوادشون اینجورین که خیلی خاله و دایی بهم نزدیکن و از بچگی باهم بزرگ شدن

ولی در این مورد که میگید کسیو آدم حساب نکنم درست میگید ماهم بعد ۵سال دوستی تازه با مادر پارتنرم رفتیم بیرون ولی خب من کاملا رسمی و سنگین برخورد کردن