2733
2734
عنوان

شوهر شما هم این جوریه!؟

304 بازدید | 28 پست

مثلاً غذا درست میکنم میگم کنارش سیب زمینی سرخ کرده بزارم میخوری یا کم درست کنم؟ میگه نه من که دوست ندارم بعد اندازه یک نفر درست میکنم میخوره مثلاً چای میارم میگم برا تو هم نبات بریزم میگه نه بعد میارم میخواد برا من و برداره یک بار کوکو سبزی گذاشتم گفتم من هوس کردم با برنج بخورم میخوری برا تو هم برنج بزارم می‌گفت نه کو کو با برنج چیه آخه بعد سر سفره دلش خواست گفت منم می‌خوام 

کلا من آدم شکمویی نیستم اتفاقا ولی از این کاراش لجم میگیره 

حتی مثلاً میریم بیرون ساندویچ میگیریم من میگم ژامبون مرغ اون میگه همبرگر بعد هی دلش میخواد وسط خوردن ساندویچ و عوض کنه 

کم نداره؟

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسر من اینجوری نیست اصلا بخوادم میگ دلم نمیاد غذاتو بخورم  اما رستوران واینارفتنی من این اخلاقو دارم🤣🤣🤣

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

کم نداره عزیزم این آدم خسیسه دیدم که میگم 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭