2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چله زیارت عاشورا برداریم 😊

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2731

چله ایت الکرسی که سبک تر هست روشروع‌کن که بچه هامه بتونن شرکتت کنن

حالا هرچله ای ک خواستین شروع کنین ب من خبربدین

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

50تا بر میدارم

به نیت ازدواج و بخت خوبی نصیبم بشه

الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

میشه لطفاً برای مریضای ماهم دعا کنید یکیشون چند روز دیگ پیوند مغز استخوان داره همه نگرانن که یوقت بدنش پس بزنه پیوندو..اون یکیم سرطان بدخیم داره و چند جای بدنش درگیره جفتشون بچه کوچیک دارن ازتون خواهش میکنم اگه در توانتون هست دعا کنید 

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
یکم درموردش توضیح میدین ؟ 

عزیزم تا چهل روز..چهل نفر جمع میشن.‌اسماشونو میگن..هر روز به نیت برآورده شدن حاجت یکی از این چهل نفر..همه زیارت عاشورا میخونن

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
یکم درموردش توضیح میدین ؟ 

بله عزیزم ب روی چشم ....۴۰ نفر بشیم هر شب ب نیت یکیمون   زیارت عاشورا بخونیم نفری یکی میشه ۴۰ تا ..چله گروهی خیلی حاجت میده ...تو ایتا ی گروه بزنیم همگی بریم اونجا ..هرکی خوند بگه جلوش تیک بزنیم 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔