2752
2734
دختر خاله من هنوزم با ارزشه یعنی با ول کردن پسری آدم بی ارزش میشه؟

خب آبروش تو فامیل رفته

اعتماد به نفس سابق رو نداره

افسرده میشه

آینده ش معلوم نیست

فکر کن میگفته نامزد دارم و خیالش راحت بود و چه بسا خیلی خواستگارا یا موقعیتهاشو از دست داده این مدت، جای ناراحتی و گله و شکایت و نفرین هست واقعا

برادرت شاید به ظاهر ازدواج کنه و خوشبخت هم بشه ولی خوشی نمیبینه هیچ وقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما هرچقدرم بگم ذره ای ب اندازه حال بد دختر خالت نیست اونم برای ی دختر ک قطعا یسریام متوجه رابطه شدن ...

بلاکم کرده 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
خب آبروش تو فامیل رفته اعتماد به نفس سابق رو نداره افسرده میشه آینده ش معلوم نیست فکر کن میگفته ...

همه ی اینارو می‌دونم امیدوارم هر دو خوشبخت بشن

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
آره تحقیق کردیم دعا و اینا هم ما اعتقاد نداریم اولین بار اینجا شنیدم رو زندگی کسی هم که نداشته باشه ...

شخصیت بنظرم من دختر خالت داره ک چهار سال موند شایدم موقعیت های خوبی داشت اما اصالت داشت بی پولی مانع رفتن یا خیانتش نشد کسی ک ساخت شاید خیلی دلش میخواست با کسی باشه ماشین داشته باشه پول داشته باشه خرجش کنه اما موند همچین دختری واقعا باید نگه داشت 

الان دختر اولویتشون برای دوستی ماشین مدل بالاس خونه پول اکثرشون البته خود شما ب دختری میگی با شخصیت ک همه شرط شروطش پول خونس 

هم زمین گرد هم این زمونه یروز شاید داداشت باز ب روزی برگشت ک هیچی نداشت باشه بازم همین دختره میخوادش 

الان خیلی از زنا تحمل بی پولی شوهرا شون ندارن دم دختر خالت گرم خوشگلی بعد ۶ ماه عادی میشه اما اخلاق آدما هیچوقت عادی نمیشه یاد بگیریم وقتی ازدواج کردیم یا تو ی رابطه رفتیم با اصالت باشیم کسی ک اصالت داره خیانت نمیکنه کسی ک بااصالت گول زندگی دیگران نمیخوره هیچ چیز ب اندازه خورد کردن دل ی ادم تاوان نداره خیلیا میگن خب داداشت حق داشته بره با یکی دگ آیا خودشونم جای اون شخص بودن همین نظر داشتن !!!

خب تو خنگی متوجه نشدی 😂😂😂

چه بی ادب 

شخصیت بنظرم من دختر خالت داره ک چهار سال موند شایدم موقعیت های خوبی داشت اما اصالت داشت بی پولی مانع ...

من میگم باشخصیت منظور بی حیا و دریده نیست 

من دیدم معمولا پسرایی که خیانت میکنن به خواهرشون خیانت میشه مراقب خودت باش  #کارما

من همچنان به زندگی خوشبختم ادامه می‌دم تاوانشو هم من نمیدم و یک درصد هم نمی‌ترسم سرنوشت من خوب نوشته شده ماشالا