2752
2734
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51838 بازدید | 616 پست

یعنی از صبح تا شب همه ش مشغول کارم خونه تمیز کردن آشپزی لباس شستن حیاط شستن ،بعضی وقتام میرم خرید دخترم و میبرم مدرسه میرم دنبالش همسرم با اینکه مرد خوبی میگه کار شما زنها خیلی راحته میگه همه شو یک ساعته انجام میدم میخوام خفه ش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خوب، واکنش هیجانی نشون نده، که بعد مجبور نشی معذرت خواهی کنی، خیلی درد داره، هم مقصر طرف مقابله، هم باید معذرت خواهی کنی، برای منم پیش اومده اوایل زندگی مشترک، اما الان اگه جای شما بودم میگفتم داری میری ورزش گردو کالریش بالاست خوب نیست😊

کار اون بد نبود؟

خب حرف ایشون که واقعا توقع بیجا بوده و زشتت

اما این حرف  شوهرت نتیجه ی رفتاره اشتباهه خودته 

ولی جواب شماهم خیلی بد بود معذرت خواهی کردی اشکالي نداره اما من بودم دیگه دفعه بعد میگفتم خودت آماده کن من برم استراحت کنم خستم بهش می‌فهموندم کارم فقط لطف بود نه وظیفه تا خودشو اصلاح کنه

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
2731
قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

خب عزیزم خودت باعث شدی که بخواهی در قبال اون همه کارت عذرخواهی ام بکنه. وقتی گفتی میگفتی این همه کار کردم تشکر لازم نبود اما غر زدنتم دور از انصافه‌ شما جمله بدی گفتی عزیزم

چقدر این آقایون رو مغزن :/

اینقدر بهش لطف کنی بعد بگه چرا گردو نزاشتی🗿یعنی مطمئنم اون لحظه خرما از تعجب چشماش چهار تا شده😂🙄

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

بعدا   سوسکی   سرش تلافی  کن.مثلا اگه راب طه خواست  خودتو  بزن به خوابی که اصلااا بیدار نمیشی😶 یا هر طریقی که خودت   بلدی

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

درسته که کار همسرتون بد بود ولی خیلی حرف زشتی زدید

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
ولی حال کرد عذر خواهی کردما انگار به خر تیتاپ دادی😂اسکل بی مغز

باز   عاشقت شدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
😅😅😅خب میزاشتی اشکال نداشت مردهاهمشون همینن خودتوناراحت نکن

شوهر من  اینطورر نیست   بااینکه  برای خودش   یه  پا  احمقه(خیانتکار)   .   ۱ماه غذا درست نکنم و پنیر بزارم جلوش با کلی تشکر میخوره.  نزارم  نون و  خرما میخوره. کرونا گرفتم    طول کشید تا   بتونم  رفرش بشم،هر روز نون و  خرما میخورد دم  نمیزد تشکر هم میکرد.  این مااییم که پرروشون میکنیم.

خونه من خیلی بده اصن جم نمیشه هرچقد جم میکنم بازم ریختو پاشه مخصوصا رو میزو کابینتا

تو منی یا من تو😬😬😬😬😬بنظرت چرا  جمع نمیشه خونمون؟؟؟    من   فکر کنم  چون۳قلو دارم🤣