2733
2734
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51832 بازدید | 616 پست
من چند سال پیش کتفم دراومد چندبار بعدشم تکرار شد کلا گردن و کتفم و دستم داغونه.ورزشم میکنم با همین ...

براگردن دردت چکاارایی میکنی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

ببین بخدا بهم‌ثابت شده مردا واسشون هیچ کاری نکن فقط زبونت شیرین بچرخه میخواد زندگیت کثافت برداره خودتم زشت‌ترین زن دنیا باشی یه جوری برات غش و ضعف می‌کنند که نگو  فقط و فقط زبون و زبون و زبون 

براگردن دردت چکاارایی میکنی

چسب درد

پماد

مسکن

یه چندتا تمرین هم دکترم داده بود که انجام نمیدم.عادت کردم بهش

ولی دوش آب گرم میگیرم خیلی بهتر میشه.مال شما هم شب تو خواب خیلی اذیت میکنه؟

ممنون از تعریفتون نظر لطفتونه کاش بتونم از پس مشکلاتم بر بیام.آرزوم بود یه زندگی نرمال داشتم.مثل ای ...

نمیدونم چرا ولی یه حال غمی ازت گرفتم و غمگین شدم.ذهنت خلاقه و فانتزیای قشنگ میسازه.میتونی ساعتها فارغ از همه دنیا بخندی و اطرافیانت رو بخندونی.از همین استعدادت برای خوش گذرونی و پشت پا زدن به مشکلاتت استفاده کن.دنیا رو جدی نگیر.به نظر من سعی کن به مسائل و اختلافات بینتون فکر نکنی و اهمیت ندی.یک کلام بزن به بی خیالی.خوش بگذرون.امیدوارم روزای قشنگی برای خودتو دخترت با توکل به خدا بسازی 🌹🌹

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

کارش درست نبود 

ولی چرا دنبال ایجاد جنگ اعصابی ؟

یه سوال پرسید یه جواب میدادی 

الان به این دعوا ها و ناراحتی ها و کوفت هم کردنا می ارزید 

اسی عزیز با شما کار ندارم 

ولی واقعا یه سری ها بلبل زبونن بابا دختر باید نرم زبون باشه 🌹

نمیدونم چرا ولی یه حال غمی ازت گرفتم و غمگین شدم.ذهنت خلاقه و فانتزیای قشنگ میسازه.میتونی ساعتها فار ...

غمگین هستم خیلی شرایطم بده.ولی شما غمگین نشو❤مرسی از آرزوی خوبت

منم بهترینهارو براتون آرزو میکنم

چسب درد پماد مسکن یه چندتا تمرین هم دکترم داده بود که انجام نمیدم.عادت کردم بهش ولی دوش آب گرم م ...

من موقع خواب خیلی ادیتم اره

چسب درد چجوریه کی ها میزنی

پمادچی استفادمیکنی

گردن شمام زیاد تق میده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من موقع خواب خیلی ادیتم اره چسب درد چجوریه کی ها میزنی پمادچی استفادمیکنی گردن شمام زیاد تق میده؟

آره صدا میده

برو داروخونه چسب بگو راهنماییت میکنن

بالش طبی هم میگن خوبه من ندارم ولی

پماد و روغن هایی که بیسش رزماریه

میسوزونه یکم ولی تاثیر داره

آره صدا میده برو داروخونه چسب بگو راهنماییت میکنن بالش طبی هم میگن خوبه من ندارم ولی پماد و روغن ...

ایناییک میسوزونه فک کنم اگ باز بادی چیی بخوره گردن بدتربگیره باز نه؟

روغن نارگیل امتحان نکردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40