2733
2734
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51832 بازدید | 616 پست
😅😅😅خب میزاشتی اشکال نداشت مردهاهمشون همینن خودتوناراحت نکن

کی گفته مردا همه همینن؟؟

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از صب منم انقد کار کردم قلبم داره میاد دهنم

الانم ظرفشویی پر ظرفه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

خانومای شاغل خیلی بیشتر از بقیه شکسته میشن

منظورم روحی هست

به این نتیجه برسیم که اگر کارایی که میکنیم به این نیت باشه که شوهرمون ببینه و تشکر کنه، زحماتمون رو به باد دادیم...

وقتی کار رو برای برای نزدیک شدن به خدا انجام میدیم، اونوقت توقع از کسی نداریم، خسته نمیشیم و در نهایت اخرش پرانرژی تر از قبل ، با خانواده مون رو برو میشیم چون خدا گفته اجر کارات ضایع نمیشه و من میبنیم.

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
😅😅😅خب میزاشتی اشکال نداشت مردهاهمشون همینن خودتوناراحت نکن

همین شماها مردا رو پر رو میکنید

کی گفته همینن

اینطوری بگه، بعد خوب می ذاشتی اشکالی نداشت،مگه طلبکارش اومده که اشکالی نداره

می خواد بگه گردو نذاشتی درست بگه

نمی تونن بگن گردو هم گذاشتی؟لطفا گردو هم بذار ممنون

بیا هم حرفش رو زد هم زنش رو ناراحت نکرد

قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

نباید ختم باباش رو میگفتی باعث شدی حق به جانب بشه باید یه طور دیگه حالش رو میگرفتی 

جان و جهان من تویی   
منم بخدا انگار رباتم

خونه من خیلی بده اصن جم نمیشه هرچقد جم میکنم بازم ریختو پاشه مخصوصا رو میزو کابینتا

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....