2752
2739
عنوان

من یشب بالا سرم قرآن نباشه کابوس میببنم

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 26 پست
منم مثل ایشونم قبل از اینکه قرآن بزارم همش میترسیدم و خواب نداشتم از روزی که قرآن گذاشتم با آرامش ...

تلقین تلقین تلقین

اون قدرت ذهنته

وقتی باور کردی قرآن نجاتت میده پس ذهنت آروم میشه وگرنه یه کتاب بالا سرت میخاد چیکار کنه؟بیاد تو سرت با کابوست بجنگه؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تلقین تلقین تلقین اون قدرت ذهنته وقتی باور کردی قرآن نجاتت میده پس ذهنت آروم میشه وگرنه یه کتاب با ...

عزیزم اعتقادی نداری دلیل نمیشه قران رو انقدر بی ارزش بدونی که با یک کتاب معمولی مقایسه اش کنی

من شبی که قرآن و گذاشتم حالم خیلی بد بود چون خواب وحشتناکی دیده بودم از ترس زهله ترک شده بودم

بعد قرآن خواب دیدم تو یه بیابونم و پرچم امام حسین وسط بیابون علم شده و من دارم بهش نگاه میکنم و رفتم سمتش همین قدر آرامش بخش

بعد اون خواب من به آرامش رسیدم

قرآن و خدا و امام حسین من و از اون ترسا نجاتم دادن

تلقین نبود چون من اون شب از شدت ترس داشتم میلرزیدم و بعد دیدن اون خواب آروم شدم و یه خواب خوش کردم

من به قدرت ذهن ایمان دارم

ولی به قدرت خدا و قرآن بیشتر از ذهن خودم ایمان دارم

قرآن تلاوتش آرامش بخشه

چه برسه به وجودش

بهت توصیه میکنم موقع ترس و برای رسیدن به آرامش و خواب خوش  اول به قرآن پناه ببر

بعد به روانپزشک و روانشناس

میرسم روزی بهت😎
عزیزم اعتقادی نداری دلیل نمیشه قران رو انقدر بی ارزش بدونی که با یک کتاب معمولی مقایسه اش کنی من شب ...

خب بعضیا با تلاوتش ارامش نمیگیرن .پس مشکل چیه؟؟؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اگه ناراحت باشم و درونم آشوب باشه، لذیذترین غذارو هم بهم بدن لذتی برام نداره.

اول باید اون ناراحتی هارو درمان کنم. خوشبختانه اصرار به خوندن قرآن بعد از مدتی اثرشو نشون میده و قلب آروم میشه. 

آرامش از نظر هر کسی متفاوته

اگر نمیتونید با عربی ارتباط بگیرید ترجمه فارسی شو بخونید

من نمیدونم مشکل چیه

ولی میتونه مشکلاتی این وسط باشه

چون بعضی ها با شنیدن صوت قرآن دچار اضطراب میشن و این بخاطر یه سری مشکلاته

ولی اگر مشکلی از اون جهت نیست

شاید برای اینکه طرف نمیخواد قبول کنه قرآن آرامش بخشه

میرسم روزی بهت😎