2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اینکه خیلی مبهمه. چجور خیانتی؟ اگه در حد چت و اینجور چیزهاست که مهم نیست.

بعدشم شاید برداشتت درست نباشه شاید ماجرا یه چیز دیگه باشه.

هزارتا اما و اگر داره

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
2731
خب اینکه خیلی مبهمه. چجور خیانتی؟ اگه در حد چت و اینجور چیزهاست که مهم نیست. بعدشم شاید برداشتت درس ...

سه سال پیش چت دیدم ، عاطفی و خیلی صمیمی ، فهمیدم رابطه هم داشتن ، و بعدم اینکه هر بار پرینت گرفتم مدام در تماس هستن

جریان چیه عزیزم. خیلیا اینجوری هستن

سه تا بچه دارم دو هفته اومدم خونه پدرم اول پافشاری کردم بمونم ولی خیلی سخت بود مدام بحث داشتیم شوهرم دیگه تو زندگی نبود وقت نمیذاشت ، بحث آخر خودم ترک کردم خونه رو بچه هام خیلی استرسی شده بودن و.‌‌سردرگمم نمیدونم چه کنم چی درسته چی غلط خیلی ترسیدم ، 

سه سال پیش چت دیدم ، عاطفی و خیلی صمیمی ، فهمیدم رابطه هم داشتن ، و بعدم اینکه هر بار پرینت گرفتم مد ...

بازم نمیشه گفت صددرصد کاری کرده

حتی یه درصد ممکنه اینجپری نباشه

مگه خط بنام شماست که پرینت گرفتی؟

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
خیانتشو چجوری فهمیدی؟

حوصله داری جریان زندگیمو بنویسم

سه سال پیش بود سر بحث پیش پا افتاده  منو برد خونه پدرم و من گوشیم خونه بود شب میفته توی گوشی من و یه شماره که خیلی وقت پیش پیام داده بود چون غریبه بود مسدودکردم سر همین شماره گیر داد که تو دوست پسر داری باید بری مهریه حقت نیست هر چی قسم خوردم باور نکرد

رفتموشکایت شماره کردم یه آقایی اومد گفت من شمارو نمیشناسم و شوهرم باور نکرد ، مهریه گذاشتم اجرا و نفقه ولی بعد سه ماه بخاطر بچه هام برگشتم شوهرم برنگشت تو این ۹ ماه خیلی اذیت شدم و تنها بود فقط خرج میداد، بهونه کرده بود مهریتو ببخش تا برگردم کوتاه نیومدم ، تا خودش برگشت و متوجه شدم با خانمی در ارتباطه

بازم نمیشه گفت صددرصد کاری کرده حتی یه درصد ممکنه اینجپری نباشه مگه خط بنام شماست که پرینت گرفتی؟

از نظر شما خیانت چی هست؟؟؟الان شما از این پیام چی برداشت میکنید؟

خیلی حال داد بچه ها نفهمن چیزی نمیشه 

زنه هم نوشته بود جون بخوا

بازم نمیشه گفت صددرصد کاری کرده حتی یه درصد ممکنه اینجپری نباشه مگه خط بنام شماست که پرینت گرفتی؟

خطی که روی گوشی من بود بنام خودش بود با همراه من گرفتم ، فقط کدی که میومد نگاه کردم و پاک کردم

والا چی بگم از این ماجرای تو دو داستان حس کردم البته دقیق نمیدونم درست هستن یا نه، یکی اینکه شوهرت دنبال بهانه بود که به تلفن تو گیر داد چون بچه هم داشتین و تا این مدت. باید. تو رو میشناخت، و برا کشف این نکته اول باید زن رو بشناسی که از اول باهاش بود یا،بعد اختلافتون. و دوم اینکه بعد امیدی از تو خیانت کرده باشه طبیعیه، یعنی به تو خیانت نکرده و چون کمبود داشته مجبورا این کارو کرده، بالاخره مرد هستن