2752
2734

سمت ما یاس زیاد شده و رز هم زیاده از پنجره باد میزنه بوی گل میاد داخل خونه تا حالا هیچ سالی اینجوری نبود امسال مشهد خیلی خوش اب وهوا بود اکثرا بارون ...شاید برای اینه گل ها خوب رشد کردن و زیاد شدن و واقعا عطر گل پیچیده تو هوا

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرع همسایمون یاس دارن

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
2731
نه نهایتا بو نم باراان و دوود

اره واسه ما هم همین بود

با اینکه آپارتمان هستیم بوی گل عجیبی چند روزه تو هوا هست 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

پنجره مون به در ورودی نزدیکه

و بوی گلای جلو در میاد تو خونه آره😍

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
بله همشهری همین طور است😊

😍😊

بهار خیلی خوبه😍خدا رو شکر امسال هم بارندگی زیاد بود😇صبحها میریم پارک واسه پیاده روی حال میکنیم از ...

من عاشق بهارم

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پنجره مون به در ورودی نزدیکه و بوی گلای جلو در میاد تو خونه آره😍

اصلا ما پشت ساختمونیم  روبه روی ما گلی نیست ولی این عطر تو هوا پیچیده ک باد میزنه میاد داخل خیلی خیلی خوبه حتی تا راهرو اپارتمانمون هم چند روزیه بوی گل میده 

2706