2733
2734
عنوان

ترم تابستون لطفا بیایدددد

73 بازدید | 17 پست

ترم تابستون مثلا نوشته سقف ۸ واحد میشه کمتر برداشت؟ مثلا من فقط دو واحد یا سه تا احتیاج دارم نه بیشتر میشه فقط اینا برداشت؟ سقفش برنداشت؟

جان من ایران💚متنفرم از ته دل از تجزیه طلب ها و حامی های تجزیه وطنم اگه تجزیه طلبی به هیچ عنوان نه تو تایپک هام نظر بده نه نظراتم جواب بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

جدی مثلا حداقلش چقد؟

جان من ایران💚متنفرم از ته دل از تجزیه طلب ها و حامی های تجزیه وطنم اگه تجزیه طلبی به هیچ عنوان نه تو تایپک هام نظر بده نه نظراتم جواب بده...
2731
بله میشه منظور بیشتر از هشت تا نمیشه

حداقل چقد میشه؟

آره میشه سقف برنداشت ولی ۲ یا ۳ تا هم خیلی کمه شاید نشه بپرس باز

اخه من میخوا تغییر رشته بدم نمیدونستم اختیاری برداشتم

دو واحد حالا فقط میخوا دو یا سه واحد بردارم که بتونم تغییر بدم

ارهدعزیزم میشه بچه هاطرح حامیم چیه دقیقا؟راسته اگه توی ترم  بهار درس معارف دوواحدی برداریم توی ...

منم حامیم نوشتم از شنبه جلساتش شروع میشه

بهم گفتن پنج نمره معارف میدن اگه فعال باشی

اردو میرن فک کنم کارای جهادی حالا دقیق معلوم نیست گفتن شنبه میگن

از ما ده واحد هست، هشت واحد اختصاصی، دو واحد عمومی  ارسی بزن

خب مثلا حداقل که میتونی برداری چقدر؟ 

چیه عزیزم من اصلانمیدونم ؟خوبه ثبت نام کنم ؟

اره اگه وقت هست انجام بده پنج نمره معارف به نظرم ارزشش داره 

ولی مال داشنگاه ما از شنبه دیگه اجرا میشه و گفتن شنبه میگن چکار کنیم

2706