2733
2734
عنوان

شوهرشو با میلگرد بزنن طلاق نمیده

266 بازدید | 15 پست

یه اقایی یه خواهر داره ۲۳ سالشه والا همه جوره عزیزدور دونه ی خودشو خانمشو و خانوادشو همشون بوده چون پدرشون فوت شده این اقا حامی خواهرش بوده یه خواستگار سمج داشت که الان شوهرشه بد جور عاشق خواهرش بود کوتاهم نمیومد مثلا میگفتن مهریه ۵٠٠ سکه اون میگفت ۱۵٠٠ سکه ما که نمیخوایم طلاق بگیریم و شوهرش الان ۲۹ سالشه و ۳ ساله ازدواج کردن شوهرش هم با شخصیته هم همه جوره محترمه و مرد زندگیه هم متعهده و هم بسیار خرج میکنه وضع مالیش عالی نیست ولی دست و دل بازه ماهی چند میلیون فقط به خواهرش میده ازین جهت مشکلی ندارن فقط مشکل شوهرش اینه که زیاده از حد حس مالکیت رو خواهرش داره و زورگوئه خواهرش هم همیشه میگه تو خونه همه جوره محبت میکنه ها دورم میگرده ولی اگر باهاش مخالفت کنم عصبانی و ناراحت میشه کسی نگاه این خانم کنه یا کمی حجابش بیوفته اعصابش خورد میشه خیلیم به این خانم وابسته اس همش بهش چسبیده

خواهرشم میگه خسته شدم ازین همه اطاعت طلاقمو بگیر ولی به شوهرش نگفتن قضیه طلاقو چون واقعا ناراحت میشه الان شوهرش گیر داده بچه میخواد خواهرشم میترسه با شوهرش به مشکل بخوره بچه نمیاره به نظرتون چطور مشکلشون رو حل کنیم ؟ اینم بگم (شوهرشو با میله گرد بزنن طلاق بده نیست) نمیدونم چیکار کنن والا ایشونم یه برادر بزرگتره وظیفشه حل کنه مشکلشونو راه حلتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
2706